[]

aşırı yorgunluk ve güçsüz hissetmeye karşı ne yapmak lazım?

iş başlangıcı 17:00, yaklaşık 05'e kadar sürüyor ve sürekli ayakta gibi. toplasan 1 saat en fazla oturup dinlenme, onun da çoğunluğu serviste geçen süre.

son günlerde aşırı yorgunluk hissediyorum ve hiç enerjim yok gibi. ne yiyip içmek lazım? vitamin, mineral... ne yapalım?


 
b12 vitaminin eksik olabilir. eğer eksiksr çok yorgun hissediyorsun zaten.


  • caletti  (16.05.18 08:59:33) 
Melatonin salgılamıyor vücudun gece uykusu almadığın için.

Şu linki incele istersen:

www.1organik.com

Takviye olarak 2-3mg melatonin hapları alabilirsin uyumadan önce.
  • sipsi  (16.05.18 10:11:34) 
1- doktor ve tahlil
2- b ve d vitamini
3- güneşe çık
4- spor yap
5- iyi uyu
6- stresi azaltmaya çalış
7- bol kahve iç
  • twelfth  (16.05.18 11:12:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.