Oyun Tavsiyesi

Adventure olur, fps olur, strateji olur. Güzel hikayesi olan oyun aranıyor. Skor oyunu olmasın. Hikayesi olsun, sonraki akşama devamını getirmek isteyeyim.

CoD MW2, bioshock 2

  • crucio  (25.02.10 11:51:17)
usttekine ek; modern warfare 2 oynamadan once 1 i oynamalisin

ayrica prototype'in senaryosu iyi bence. ama 6-10 yas arasina hitap eden konsol yeniliklerini sevmiyorum autoheal, autoaim, autotarget filan. yeni pc oyunlarinin cogunda var bu malesef :/
  • erich  (25.02.10 11:52:41)
bioshock'in hikayesi iyidir. cok zaman alsin istersen morrowind, oblivion ve fallout 3 iyidir, hem de eglencelidir.

  • jupiterianvibe  (25.02.10 11:57:07)
beyler bir de oynayacağım makinanın p4 2.8 1gb ramli olduğunu da dikkate alalım.

mw2'yi bu ayarda bir sistemde oynadınız mı?

morrowind'e başlamıştım. o da fazla derin gidiyor. dialogları okuyayım derken çok zaman alıyor. sadece akşamları oynadığım düşünülürse o kadar dalamıyorum oyuna. fallout 3 nasıl bu konuda? destan gibi midir onda da metinler?
  • arnold schwarzeneger  (25.02.10 12:07:10)
o pcde 2004ten sonra cikan fps turu oyunlayi oynayamazsin. fallout 3 oynanir ama sanirim.

  • erich  (25.02.10 12:09:34)
Secret Files Tunguska, Secret Files 2 de devamı.
Still Life (Still Life 2 de var ama ilki kadar güzel değil)
Agon Episode 4: The Lost Sword of Toledo
Phantasmagoria ve Phantasmagoria 2 (Dosbox gerekebilir)

Bunlar hep adventure ve sizin makinede çalışır.
  • sourlemonade  (25.02.10 12:13:45 ~ 12:14:33)
fallout 3u bilmiyom ben de yeni baslicam ama oblivion morrowind'in devam oyunu, fallout 3ten once cikmisti. oblivionda morrowind kadar okuma yoktu diyaloglar seslendirilmisti. fallout 3de ayni firmadan oldugu icin ayni sekilde seslendirilms diyaloglar vardir cok okuma gerektirmez diye tahmin ediyorum.

  • jupiterianvibe  (25.02.10 12:20:31)
erich, mw sorunsuz çalışmıştı.

  • arnold schwarzeneger  (25.02.10 12:20:32)
mw calistiysa mw2 de calisir biraz daha dusuk ayarlarda. golgeleri falan kapatirsan hic sorun cikarmaz cok resource istemiyor mw2.

  • jupiterianvibe  (25.02.10 12:33:34)
ilacınız tam olarak fahrenheit.

www.atari.com
  • ceres  (25.02.10 13:10:09 ~ 13:11:49)
fahrenheit +1. hatta artı bimilyon, gerçekten sana uygun.

  • dieselsingle2  (25.02.10 14:51:52)
Prince of Persialar da olabilir, hikaye cidden güzel. Two Thrones çalışmasa bile Warrior Within ve Sands of Time çalışır gibi geliyor.

  • espandon  (25.02.10 21:52:08)