[]

banabak uygulaması

merhaba..sözlükte reklamını gördüm. hepsiburada'da bu hafta için indirim varmış. banabak uygulaması nasıldır ? sadece oğrenciler mi üye olabiliyor? edu.tr uzantılı mail adrsi veya öğrenci kimliği mi gerekiyor ?

bir de bu hepsiburada indirimini almak için ne yapmak gerekiyor?


 
Hemen kolayca indirebilmen için linki paylaşıyorum:

bnbk.in

Burdan indirip üye olabilirsini.Puan kazanalım;)Şimdi şöyle uni ogrencisi olmasan da üye olabilirsin. Ama uni ogrencisi oldugunu kanitlarsan 5 bin ekstra puan.Indirimleri almak icin puana ihtiyac yok.Üyelik yeter.
  • ırene adler  (14.05.18 17:46:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.