[]

Schengen'e çıkış için en iyi ülke

En iyiden kıstas; her vize alışımda vizemi uzatarak Schengen bölgesi için tekrar tekrar vize almadan diğer ülkelere olan trenle ulaşım yakınlığı ve Türkiye'den çıkış için en uygun uçak biletini bulmayı kapsıyor.

Sizce bu şartlar altında en iyi ülke nedir?


 
Almanya, vize işlemleri için Vikivize'yi tercih ediniz!
www.vikivize.com

  • musin  (13.05.18 22:33:03) 
Milano diger sehirlere kiyasla çoğunlukla daha ucuz olur.


  • japon askeri  (13.05.18 23:24:46) 
vize için konsolosluğun yetkilendirdiği firma dışında bir aracıya ihtiyacın yok.

uçak bileti almanya uygun oluyor diye biliyorum ama gideceğin tarihleri araştırmak gerek. misal düsseldorf'a gitsen hollanda, belçika yakın olur. belçika'dan da trenle fransa yaparsın. ilk vizemi almanya'dan aldım 10 gün verdiler, ikinci vizeyi hollanda'dan aldım 6 ay verdiler(ikisinde de 10 günlük başvurdum)
  • late viper  (13.05.18 23:36:31 ~ 23:38:48) 
türk nüfusu fazla olan yerler ucuz oluyo çoğunlukla. almanya hollanda ya da belçika diyorum bu sebeple.


  • yuto  (14.05.18 00:17:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.