fenerin şampiyon olma şansı kalmadı mı?

başakşehir yenip gs yenilirse.

3 takım da aynı puanda olursa başakşehir şampiyon oluyor
fenerbahçe ve galatasaray aynı puanda bitirse büyük ihtimalle galatasaray şampiyon oluyor
fenerbahçe ve başakşehir aynı puanda bitirirse fenerbahçe şampiyon oluyor
  • kotu amacli yazar hesabi  (13.05.18 02:20:26)
Fener ile basaksehirin ayni puanda bitirme sansi kalmadi zaten.

  • baldur2  (13.05.18 02:29:31)
şampiyonluğu bırak, ikincilik tehlikede Karabüğü bir şekilde yeneriz ama bir dahaki hafta , Konya maçı çok zor. 4 bitirirsek şaşırmam

  • freedonia  (13.05.18 03:29:59)
yarın beşiktaş osmanlıyı yensin bi konya maçına rahat çıkarız.

kasımpaşa da başaktan puan çalabilir. e amk galatasarayı da bi erken gol atamazsa mikemmel şeyler olabilir
  • klar  (13.05.18 05:33:21)
İmparator FATİH Terim "Nerede kalmıştık..." dediği anda zaten teknik olarak ne fenerbahçenin ne diğerlerinin bir şansı kalmamıştı.

Mantıksal olarak bakarsak, Galatasaray dün kendini gelecek haftaki maç için şarj etti sahada. Gelecek hafta adamlar şampiyonluk maçına çıkacak, bundan ötesi olmadığı için gerekirse ölümüne oynayacak. Dakika 80 göztepe 2-0 önde olsa bile Galatasarayın atacağı iki gol işi bitirecek. Kaldı ki neden öyle olsun, Göztepenin hiçbir iddiası yok. Galatasaray kadro ve futbol bakımından kat kat üstün. Motivasyona sahip ve her şeyden önemlisi şampiyonluk maçı. Tek sıkıntı deplasman olması ancak Alanya ve Akhisar takımları kendi evlerinde Göztepeden daha tehlikeli takımlar, onları bile atlatmışsak...

Bugün umarım Osmanlı yener yine de. Eğer Osmanlı yenerse, haftaya Başak beraberliği ve Galatasaray ın mağlubiyeti durumumda bile şampiyon Galatasaray olur zira Fenerbahçe şampiyonluk maçında iddiası olan, küme düşmeme mücadelesi veren takımları yenemez.
  • siyah giyen adam  (13.05.18 13:18:39)