[]

bir şarkı paylaşacağım

www.youtube.com

mayıs müzik topluluğu.

bu tarz özgün grupları dinleyen var mıdır bilmiyorum fakat çok beğendim,takdir ettim, paylaşmak istedim. bir cumartesi gecesi anısına.

yoğalıyor dudağımda zamanın tadı
olsan öperdi
yorulurduk seninle..
upuzun otururduk iki çocuk iki çocuk
seven bitmemiş ,bitmemiş masalları

yakın ve yitik aşk ve sonsuzluk
tende yağmur ve cinnet , derviş ve yorgun
şarkımın rengi, fildişinin kokusu
tadı denizin rakının sesi

bu şehri öyle çok seviyorum ki..
bırakıp gitmeliyim yağmur altında
yağan yağmur değil benim aslında
yağan yağmur değil benim aslında

 
Çok güzelmiş. İlk kez dinledim. Yeni bir şey keşfetme şansı vermiş oldun bana. Teşekkür ederim^^


  • matrix  (13.05.18 01:18:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.