kültür var para var tip yok

sanırım kızlar erkekte neye bakar sorusunun canlı kanıtıyım. Boyum uzun ama kilo da var.
Madden manen pırlanta gibi çocuğum. ingilizce ve almanca anadilim gibi, 3 üni bitirdim 4 ü okuyorum. Laçan, montesqiue das kapital falan gırla. Para zaten nereye harcıycağımı bilemiyorum

ama

kızlar bakmıyo işte, apaçiler kapıyo.

(ama dirayetliyim freeleticse baslıcam yakında)

Soru: size de oluyor mu böyle? yoksa bir loser ben miyim?

Bu soruyu bir kere daha sormuştun diye hatırlıyorum.
Neyse, karakterini beğenmiyorlardır belki.

Edit: karakersizsin demedim ki. Varolan karakteri beğenmiyorlardır.
  • Amaranta ursula  (12.05.18 20:24:21 ~ 20:31:26)
Amaranta@ sordum ama moderasyon ''REKLAM'' gerekçesiyle sildi............

karaktersiz değilim ama ben?
  • binder dandet  (12.05.18 20:26:06)
aklı başında hiç kimse troll ile ilişki yaşamak istemez.

  • Jimmy McNulty  (12.05.18 20:27:42)
Duzgun kizlara yuru tek kriterin seksilik olursa apaciler kapar onlari tabii

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.05.18 20:35:18)
homtekten vazgeç bi mekbuk falan al.

  • theseachange  (12.05.18 20:41:24)
burada hepimiz birbirimizi duyurularından, cevaplarından az çok tanıyor, olanaklarımız el verdikçe desteklemeye çalışıyoruz.

bu yüzden dost acı söyler atasözüne bir örnek verecek dostlarından biri olarak:

kusura bakma ama kültür de yok.
  • ron dennis  (12.05.18 20:45:41)
Sen tipsiz kızlara bakıyor musun peki?

Belki de kriterlerini biraz düşürmenin vakti gelmiştir.
  • i m cool with that  (12.05.18 20:49:43)
esra erol'a cik diyecektim ama onun subesini kapattilar. bu sene mark zuckerberg esra erol'dan bu bayragi devraldi. facebook hesabi ac, medeni durumunu single yap ve kendini zuck'a birak. o sana bulur.

single'larin umudusun zuck.

sen efendi degilsin. kizlar efendi erkek sever. bu yok sende, gosteris meraklisi yaramaz seni.
  • tomcruise  (12.05.18 20:51:50)
Parayı bana ver moruk. Bende de hepsi vat para yok :)

  • yedekstoper  (12.05.18 21:37:55)
Şükür et. En azından kültür ve para varmış. Bende bunlarla birlikte tipte yok.

şükür et.
  • eazy  (12.05.18 21:42:30)
derdinin dermanını söylüyorum: mehmet ali erbil izlemek, kadınlarla diyaloğunu örnek almak. fikrimde ısrarlıyım.

  • heidi'nin dedesi  (12.05.18 21:43:53)
  • haykorsamdunyaya  (12.05.18 21:45:59)
çok kültürsüz, çok parasız ve çok çirkin bir insan olarak benim de son umudum lazer yazıcı idi..

o da mı kurtarmadı ? benim de umudum yok artık o zaman..
  • AlsterWasser  (12.05.18 21:47:35 ~ 21:54:02)
note 8 almayı 5 aydır düşünen bi insanda para yoktur.:d özelden foto at bakalım.

  • ırene adler  (12.05.18 21:51:52)
ayrılalı 1-1.5 ay oldu. uzak mesafeydi artık bitirdik.

tabiki hemen tinder ve okcupid açtım. sevgiliyken tabiki bu programları kullanmıyordum. onu geçtim, kız arkadaşlarımla bile iletişimi kesmiştim. ne kadar yanlış yaptığımı hissettim.

neyse programları açtım. amacım tabiki birileriyle tanışmak ama en kötü arkadaş oluruz kafasındaydım. tinderda çok olmasa da bir ayda 10-15 eşleşme almışımdır. birkaçıyla konuştum, 1-2 tanesi eskort çıktı. birkaçı konuşmadan eşleştirmeyi kaldırdı. hiçbiriyle buluşmadım.

sonra okcupide baktım. orda fazla kullanıcı yok zaten. bi tane kız gördüm. zamanında çok sevdiğim bir kızdı. hani insanın bir sevme hakkı olurda o insana harcar ya öyle bir kızdı. biosuna "başarısız ilişkilerden sıkıldım" ve bu site üzerinden evlenecek bir insan aradığını yazmış. eşleşmemiz %90'a yakın. zaten iyi anlaşıyor gibiydik. ama neden olmadı biliyor musunuz? kız benden 1-2 cm uzundu. bundan önceki bütün ilişkileri bildiğim kadarıyla uzun kişilerdeydi ama hep sıkıntılı ilişkiler yaşamış benim gözümde. insan az çok anlayabiliyor. kızı bu durumda görünce hiç üzülmedim hatta gülesim geldi. ama tabiki tip, boy, pos önemli. karakteri siktir et gerek yok ona.

sonra bi petplay ve daddy roleplay yapmamı isteyen bir kızla tanıştım. o ayrı bir hikaye. olmadı, olmamış iyiki.

buraya kadar okuduysanız helal olsun. asıl anlatmak istediğim, über yakışıklı değilsen dışarı çık, programla falan zaman kaybetme. dışarda insanlarla iletişim içinde ol. en güzel iletişim kurabileceğin yerler kurslar, topluluklar vs. internette çok var aslında araştırma yapmak lazım.

aslında sözlük ve duyuru da tanışmak için güzel bir yer ama senin nickine troll damgası vurulduğu için işin biraz zor :) mesela sözlükten insanlarla tanışmak daha kolay çünkü insanlar genel içlerini burada dışa vuruyor. burdan ve sözlükten konuştuğum kadınlar var. yazdığım entryden bir mesaj atıyor sonra iş tanışmaya kadar gidiyor. illaki sevgili olacaksın diye birşey yok. o kadın başka bir kadının yolunu açacak belki sana bilemezsin.

neyse....

iş bir zaman sonra karakter olayına dönüyor. ben ne at hırsızları gördüm, melek gibi kızlarla çıkıyorlardı, ben ne atlar gördüm, kelek gibi kızlarla çıkıyorlardı.
  • false pretension  (12.05.18 22:00:35 ~ 22:01:41)
bu kadar kafana takma bu konuyu lazer.

  • biravekahve  (12.05.18 23:38:46)