Avrupa yakasından Sabiha Gökçen'e kesin yetişir miyim?

10:20 dış hat uçağı.
Arkadaşım saatte bir evinin önünden otobüs geçtiğini söylüyor, 1 saat sürüyormuş.
Bir gece önce arkadaşımda kalmak istiyorum ama uçağı kaçırmaktan çok korkuyorum.

Yoksa İzmir'den direkt aktarmayla gideceğim.
Ne yapayım? Kalayım mı arkadaşımda? Gerekirse sabah 3'te bile çıkarım yola (otobüs varsa)

İstanbul acemisiyim, sadece aktarmalarla ayak bastım bu güne kadar. O yüzden bu telaşım.

edit: 4. Levent tarafından geçeceğim

avrupa yakasının neresi? beylikdüzü mü beşiktaş mı?

  • mahmut29  (12.05.18 15:40:36)
uğraşılmaz ya, direk gökçen’e in uğraşma o stres ile

  • cedex  (12.05.18 15:41:44)
tam olarak ne sormaya çalıştığınızı anlayamadım. yeterince erken çıktıktan sonra fizandan gelseniz yine yetişirsiniz. avrupa yakasında nereden yola çıkacaksınız, otobüs hangi otobüs bu detaylar önemli.

  • nrmnm  (12.05.18 15:42:16 ~ 15:43:32)
4. Levent'ten geçeceğim. Arkadaşım 24 saat otobüs var dedi, muhtemelen İETT değil.

  • hadi ya la  (12.05.18 15:51:54)
Arkadaşının dediği gibi otobüs var, e-3 kodu ve otobandan gidiyor. www.iett.istanbulİHA%20GÖKÇEN%20HAVALİMANI%20-%204.LEVENT%20METRO-İETT-Otobüs-Sefer-Saatleri-ve-Durakları saatleri böyle, eğer haftaiçi gideceksen hiç şansa bırakmadan 6.20 otobüsüne bin, 7'den sonra ortalık karışabilir.

  • austra  (12.05.18 19:53:17)