şampuan yerine yeşil sabun kullananlar

nasılsınız? tüm vücuda hızlıca yeşil sabun uygulasam nolur? sabun ayrı şampuan ayrı duş süresi baya uzuyor.

yeşil sabunu bilmiyorum ama nivea'nın, adidas'ın falan hem şampuan hem duş jeli olarak kullanılan jelleri var onlar da denenebilir.

  • sanal uyku  (11.05.18 17:36:13 ~ 17:36:27)
Kadinsan saca yesil sabun olmaz, saci mahvedersin.

Vücut icin ideal olan o zaten.
  • chitosan  (11.05.18 17:38:03)
Güzel olur. Saçlar için bir alışma evresi gerekiyor, bir iki ay sert oluyor saçlar (bende öyle oldu), alıştıktan sonra mis, şampuandan bir farkı yok.
(1 seneyi aşkındır sadece zeytinyağı sabunu kullanıyorum, hem vücut için hem saçlar için)

  • peggy  (11.05.18 17:39:11)
Uzun yıllardır hem saçlarımı hem vücudumu zeytinyağlı yeşil sabunla yıkarım. Çok memnunum, hiçbir zararını görmedim.

  • i m cool with that  (11.05.18 18:00:50)
tamamen psikolojik olabilir ama sabun bende daha az bas agrisi yapiyor. Bu arada zeytinyagli sabundan cok defne sabunu tavsiye ederim.

  • elan vital  (11.05.18 18:32:08)
Bende yıllardır yeşil sabun kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Bulabilirsiniz marketlerden değil de köy veya pazarlardan alın.

  • thin capitalization  (11.05.18 18:58:11)
Çoğunluukla zeytinyağlı sabunla yıkıyorum. Arada kafam ona da alışıyor, bir süre şampuana dönüp sonra tekrar sabuna dönüyorum.
Zeytinyağlı sabun şampuandan çok daha iyi geliyor.
Vücut için de kullanılmasının hiçbir sıkıntısı yok. Kullanıyorum lifle.
  • aychovsky  (11.05.18 19:04:18)
uzun zamandır saçımda şampuan kullanmıyorum. çabuk yağlanan bir saça sahibim, sabun bunu biraz daha geciktirdi. güzel kokmuyor diye vücutta kullanmıyorum sabunu.

  • kablelvuku  (11.05.18 19:22:48)
peggy+1

kadının. yıllardır sadece yeşil sabun kullanıyorum. saçları da kısalınca duş sürem 8 dakikaya kadar düştü.

zeytinyağlı defne sabunu kullanıyorum. gayet memnunum.
  • balik kraker  (11.05.18 23:48:45)