[]

evde birikmiş bira şişeleri...

42 adet var. çöpe atmak istemiyorum. tekel'e ya da migros'a taşımaya da üşeniyorum.

n'apalım?


 
Geri dönüşüm kutusu denen nesneye atın, muhtemelen evinizin 500 m civarında.


  • hana bi  (10.05.18 15:43:26) 
ev biracilarinin en buyuk problemlerinden biri temiz sise bulmak. genelde tekel bayilerden falan istiyorlar ve molotof mu hazirlicaksin gibi laflarla karsilasiyorlar.

gerci size mesajla ulasmislar. benim mesajim da bilgi icin kalsin burada. elinde sise olup ne yapacagini bilmeyenler ev biracilarina versin.
  • a340  (10.05.18 15:50:08) 
siseleri suyla calkalayip mi ayirmistiniz? cunku kuruyunca temizlemesi zor oluyor vs.


  • jimicik  (10.05.18 15:58:45) 
Akşam eve giderken sokaktaki ergenlere bahsedin, gelin alın götürün satın diye.


  • John Bloor  (10.05.18 16:06:16) 
özelden yazan arkadaşa lokasyon uzak geldi. ihtiyacı olan yazabilir.

@hana bi, sanırım çok uzak değil geri dönüşüm şeysi, yarın izin günümde, olmadı götürüp atarım içine hepsini.

@jimicik, çalkalayıp yıkama yok.
  • runagain  (10.05.18 16:37:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.