kuruyemişte markaya 2 katı para vermek

değer mi sizce? simbat yerine peyman alan var mı mesela? neden alıyorsunuz?

bazı ürünler için değer, peyman çifte kavrulmuş fındık efsane kaliteli mesela.

  • guest9999  (10.05.18 00:46:52)
ben şöyle diyeyim bir gün iş yerinden biriyle konuşurken memleketet ailesinin tarlaları olduğunu söyledi. ya çiğdem ya kabakçekirdeği.
bu ürünlerin kalitesine göre satıyorlarmış. kaliteli olana zaten büyük markalar direk çöküyormuş. peymandır vs.
geri kalan da işte dediğimiz simbat gibi markalara oluyor.
o yüzden aynı mantık hepsinde vardır sanıyorum.
  • logisticsmanager  (10.05.18 00:49:51)
tadım çekirdek alıyorum.
arada çürük falan çıkmıyor hiç.

  • herhaltibiliyoring  (10.05.18 00:50:25)
antep fıstığı için konuşursak simbat ile tadım arasında bariz fark var. peyman almadım sanırım hiç ama papağan da fena değil. simbatın ayçekirdeği de hiç iyi değil mesela.

  • nrmnm  (10.05.18 00:52:08)
değer lezzet olarak çok fark ediyor. kuruyemişler de kalite kalite.

  • orpheus  (10.05.18 01:07:45)
En iyisi Tuğba kuruyemiş. Git dükkandan en kaliteli en tazesini al. Sonra simbat mis Peyman miş bakmıyorsun bile.

  • westblack  (10.05.18 02:12:28)
değmez. ben ünal'dan alıyorum. tuğba'dan 2 defa fındık aldım 2 seferde de 3 fındıktan birinde acı çıktı. daha da kapısından içeri girmem.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.05.18 02:13:48)
değer.
simbat çekirdeğin yarısı çöp mesela.
bu mantıkla neredeyse tadımla aynı fiyata geliyor sadece çekirdeği düşünürsek.

antep fıstığı ve fındıkta da kalite aşırı fark ediyor.
tuzlu fıstık gibi şeyler daha idare edilebilir gibi.
  • blatta hiberna  (10.05.18 03:48:56)
Kuruyemiş işi sıkıntılı bir iş. Pakette bir adet dahi çürük /acı çıksa müşteri kaybederler. Ben bu yüzden Tuğba kuruyemişten alıyorum yıllardır aynı kalitede ürünler sunuyorlar

  • skahvecioglu  (10.05.18 10:12:03)
Simbat kuruyemisleri cok seven bir tek ben miyim ya, bence cok guzel

  • balpolen  (10.05.18 11:20:58)
fare de cikabiliyor.

  • jimicik  (10.05.18 11:30:12)