[]

Avrupada 4-5 ülke gezmek

İçin önce uçakla almanya'ya gidip araba kiralayıp gezmek mi? Yoksa tren mi daha uyguna gelir? Tren biletlerini önceden almayıp biraz oluruna bırakıp gelişsin diyoruz. İlk durak kesin almanya olacak. 4 kişiyiz. Artısı, eksisi nedir? Maliyet verebilecek var mı? tavsiyelere açığım. Teşekkürler.
 
Otobüs çok daha ucuz. Almanya'da arabaya beles park yeri aramaktan nevriniz döner. Isvicre'ye geçmek isteseniz vignette almak zorunda kalirsiniz vs.


  • japon askeri  (09.05.18 21:09:05) 
Trenler almanyada asiri pahali. arabaya park yerine para verecek olsaniz bile daha uzuz. otobus en ucuzu tabi. trenin kayda deger bir artisi yok bence.


  • hot potato  (09.05.18 21:44:13 ~ 22:32:59) 
Bu tren denen meretin (çok severim tren yolculuğunu, meret demem sinirden) ne masrafı oluyor da pahalı anlamış değilim zaten, her yerde otobüsten daha pahalı. Maalesef trenle gitmeyi tercih edeceğim yerlere aradaki fiyat uçurumundan dolayı otobüsle gitmek zorunda kaldım. Vicdansızlar


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (09.05.18 22:12:39 ~ 22:13:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.