Çizgi film, süper kahraman karakterli

Tişört, sweatshirt falan giyiyor musunuz? Ya da aksesuar kullanıyor musunuz?

Evet, 25 yaşındayım ve şu an bunu merak ettim çünkü hala nerde üstünde Şirinler, Mickey falan olan bir şey görsem almak istiyorum. Çoğunu evde giyiyorum tabii ama yine de benim olsunlar istiyorum.

Ben mi çok çocuğum yoksa bunları alan başka yetişkinler de var mı? Siz kullanır mısınız mesela?
Yaşınızı da yazsanıza.

Geçen sene kendim tasarladığım Star Wars X-Wing temalı tişörtüm var. (27 E)

  • chicha  (09.05.18 10:49:57)
25 yaşındayım. Çok var. Ve sürekli giyiyorum şu an fotoğraf ile kanıtlayacaktım üşendim. Fabrikada bile giyiyorum. Yadırgandığım olmuyor mu oluyor ama sorun yok

  • kablelvuku  (09.05.18 10:55:39)
Hiç kullanmam (kullanmadım da. Kıyafetlerimi kendim seçtiğim zamandan itibaren). Çizgifilm karakterli vs hiçbir şeyim yok.

Sadece siyah bir tshirt'üm var, Snape siluetinin üstünde "Always" ve Alan Rickman'ın doğum-ölüm tarihleri yazıyor.
Bir başka tshirtte "- After all this time? -Always" yazıyor. (Bilmeyenler için, Harry Potter göndermeleri bunlar)

Bir de yakın zamanda bir öğrencim üstünde Central Perk logosu olan bir tshirt hediye etti.
Bunlar dışında üstünde marka logosu olan şeyler bile giymiyorum. Düz siyah veya gri giyiyorum. 34 yaşındayım.
  • sopiro  (09.05.18 11:02:26 ~ 11:03:26)
çok giyerim, binbir çeşit, farklı fandomlardan tişörtüm var. çoğu değerli, kaliteli olduğu için evde giymem bile hatta. sokakta giyerim, serbest giyim günlerinde iş yerinde de giyerim. zaten fandomcu olduğumu anladılar artık, yadırgamıyorlar heh heh.

yalnız öyle her şeyi giymem, üzerinde kabak gibi sembol-logo ya da karakter olanları. bi tasarım çizgisi, bi farklılığı, bi estetiği olması lazım.
  • Bruce  (09.05.18 11:04:35)
Yaş 29

hemen hemen bütün süper kahramanlara ait tişörtlerim var ve bazı toplantılarımda da giydiğim oluyor.
  • fernandoenes  (09.05.18 11:07:02 ~ 11:07:25)
şirinlerli ve garfieldli pijamam var.
central perk tişörtüm var dışarda giymelik.

marvel tişörtüm vardı, bi arkadaşımda kaldı maalesef.

çizgi filmli giymezdim de süper kahramanlı giyerdim.
  • elorelia  (09.05.18 11:11:59 ~ 11:12:37)
Düşündüm de zannedersem hiç yok. Ne çizgi film ne de süper kahraman karakterli.
Aksesuar vs de yok.

Ama şu günlerde kendim için Holden Caulfield baskılı tişört ya da çanta boyayacağım.
24k
  • Amaranta ursula  (09.05.18 11:58:49)
hatırladığım 3 charlie brown'lu, 1 moe'lu, 1 homer'lı, 2 temel reisli, 1 de dalton'lu tişörtüm var. dalton'la homer'lıyı ben almadım ama hepsini kullanıyorum. yaş 32.

  • misterturist  (09.05.18 12:01:09 ~ 12:03:37)