[]

Yurtdışı ATM den para çekmek

Geçen hafta yurtdışındaki bir atmye iş bankası kartımı takıp para çektim fakat bugün işbank uygulamasından bakınca sanki parayı dün çekmişim gibi gözüküyor. Bu durum normal midir?
 
evet çok hızlı işlemiyor bu olaylar.
normalde olması gereken sallıyorum paranız 20tl azalıcak ama işlemlerde gözükmeyecek. bir kaç gün sonra işlemlere düşecek.

  • logisticsmanager  (08.05.18 23:32:21) 
mobildeyim mesaj atamiyorum, komisyon degerleriniz nasildi? ne kadar cekmek icin ne kadar odediniz, veya kesinti ne kadardi?


  • icim urperiyor  (09.05.18 00:02:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.