[]

Pendik yht garından Metroya ulaşım

Merhaba, akşam 22:30'da pendik garında olacağım ve oradan metroya ulaşmam lazım. Metronun metrobüse gidiyor olması lazım. Taksiye binsem ne kadar tutar? Pahalı olucaksa, toplu taşıma ile nasıl gidebilirim ?
 
taksi 10 lira gibi birşey tutar sanırım ayrıca tren garına 50 metre mesafede minibüslerin kalktığı toplu bir durak var, oradan kalkan minibüslerin neredeyse yarısı metrodan geçiyor.


  • datdiridat  (08.05.18 22:50:59) 
Metro ile hangi durakta inmem lazım metrobüse ulaşabilmek için ?


  • doguscay  (08.05.18 22:56:16) 
tam emin olmamakla birlikte Ünalan diye hatırlıyorum.


  • datdiridat  (08.05.18 23:18:12) 
Yükünüz az ve vaktiniz bolsa 15 dakikaya metroya yürüyebilirsiniz. Hafif yokuşlu. Araç lazım derseniz dolmuş durağını sorun, herkes yönlendirir.

Metroda da Ünalan'da ineceksiniz. İstasyondan metrobüse çıkana kadar biraz yürümeniz gerekecek.
  • desdenova34  (09.05.18 00:26:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.