[]

Minnak kafam hep benimle mi uyuyacak

Soru tam olarak başlıktaki gibi. Bir aylık minnak kafalı bir kedim var, bir haftayı biraz geçkindir beraberiz. Uyurken ille bana bir değecek, ayrı yatmak zaten mümkün değil. Hem ezerim diye korkuyorum hem de en ufak hareket edemiyorum o varken uyanacak diye. Bi de nasıl oluyorsa o miniklikle bile çok yer kaplıyor. Biraz daha büyüyünce benden vazgeçer mi?
 
hello devil, n'aber?

Küçükken bizimki de öyleydi, odaya almıyoruz diye kapıları kırardı şimdi kafasına göre yatıyor istediği yerde, bazen ayak ucumuzda bazen de kendi koltuğu var orada, şu an çok küçük, normal seninle uyumak istemesi, senden başka kimsesi yok ki?

Biraz büyüsün, değişebilir, değişmeyebilir de. Kedi bu :)
  • devorgilla the gunslinger  (08.05.18 21:43:32) 
eğer çok yılışık bir kedi olmazsa büyüyünce daha bireysel takılmaya başlar, niye yanıma gelmiyor diye içlenirsiniz :)
şu anki hali normal, idare edin.

  • dedimmidemedimmi  (08.05.18 22:24:56) 
annesi gibi görüyordur, yalnız kalmak istemiyordur, gayet normal bunlar. yanına peluş bir oyuncak koyabilirsin. karakteri, birkaç aya şekillenir. :p


  • nice tnetennba  (08.05.18 22:32:59) 
evet hep seninle uyumak isteyecek. kapıyı açmazsan kapının önünde miyavlayıp duracak (yerim).


  • pinkpeony  (08.05.18 22:44:23) 
Bari kafamın üstünde uyumasa :(


  • devilred  (08.05.18 23:58:20) 
Bir aylik cok kucuk, genelde 2.5 3 ay gibu anneden ayriliyor, haliyle yalnızlık onun icin zor. Buyudukce azalir temas istegi.


  • red g  (09.05.18 00:32:00) 
Benimki yedinci ayı bitirdi sanırım. Aldığımda üç haftalikti. Aldığım günden beri benimle yatakta uyuyor. Uyumadan önce en rahat ettiğim pozisyona geçiyorum ben, onu da uygun şekilde yerleştiriyorum, öyle uyuyoruz. O zaten rahat edemezse ayak ucuna geçiyor.

Sabah işe giderken sorun oluyor biraz. Oynasirken evden geç çıkıyorum.
  • rahip janick  (09.05.18 08:57:25) 
Hep seninle uyuyacak! Sevinmelisin bence :) Tadını çıkar.


  • chihirovekohaku  (10.05.18 01:15:18) 
Tam şu anda kafamda uyuyor ve aşırı derecede boyun problemleri yaşayan bir insan olarak buna sevinemiyorum maalesef :/


  • devilred  (10.05.18 01:25:44) 
@pinkpeony oda kapısını açan kedim vardı benim, ilkokula 1-2ye falan gidiyordum, dışardan tıkır tıkır sürekli sesler geliyor, korkudan yatağa çivilenmiş, bildiğim tüm duaları okuya okuya uykuya dalmışım, ertesi gün rahmetli ninem "kedi senin yanında yatıyordu sabah, ben kaldırdım" diyor


  • neverletyougodown  (10.05.18 01:40:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.