2500 tlye kadar alınabilecek en iyi telefon?

şarjı daha uzun süre giden,

hızlı çalışan; hafızası yüksek ve en yükseltilebilir,

ekran çözünürlüğü ve kameraları iyi çekim yapan,

ses çıkışı yüksek ve kaliteli,

tasarımı ve malzeme kalitesi iyi olan bir telefon istiyorum.

haber okuma, sosyal medya kullanımı, film izleme ve müzik dinlemek için kullanıyorum daha çok. oyun oynamıyorum yani şimdilik...

Samsung A8
Huawei P20 lite

Bunlara bak derim.
  • ırene adler  (08.05.18 15:22:21)
Oneplus 5 64 gb.

3.5 mm jack da var üstelik.

Tasarımı bilemem de malzeme kalitesi için;
m.youtube.com
  • bos gezenin bos ustasi  (08.05.18 15:27:38)
Xiaomi Mi Max 2

  • gozu acik sevisen yahudi  (08.05.18 15:46:43)
Samsung S7 edge. A8'i de huawei p20lite'i de tokatlar. Kamerası oisli a8de ve p20lite'de ois yok, s7'nin kamerasında hem pikseller daha büyük hem sensörü. bi kere f1.7 diyafram açıklığı var p20lite f2.2. S7 Su geçirmez. 3600 mah bataryasi var. P20lite 3000mah. Hafiza karti takabilirsin. Samsung türkiye garantisinde.
@gozuaciksevisenyahudi: mi max2 hem islemci hem kamerayla cok geride sadece batarya için alınabilir.
Oneplus 5 ise gayet iyi telefon ama garanti sıkıntılı.
  • karacigerim vur kadehlere  (08.05.18 15:50:46 ~ 15:55:07)
xiaomi mi 6
Xiaomi Mi Mix 2
Huawei P20 lite
  • alaimisema  (08.05.18 16:13:00)
@karacigerim... s7 butcemi asiyor.

J7 prime ile pro nasıldır? Hangisini onerirsiniz?

J7 pro daha iyi gibi prime'dan.

Pro'dan daha iyi ozelliklerde marka/model ne onerirsiniz?
  • runagain  (08.05.18 16:26:32)
Şarj: youtu.be

  • bos gezenin bos ustasi  (08.05.18 16:46:04)
www.hepsiburada.com
2599 s7 edge.

J7 pro j7 prime in güncellenmiş versiyonu islemci kamera aynı. J7 prime tft ekran eski bir teknoloji eline aldığında fark edersin ekranın vasatligini ve bataryasi 3300, j7 pro ise akranı amoled bataryasi da 3600mah.

Fakat bu telefonlar s7 ile yarışamaz. S7 edge alamiyorsan s7 de 2319 hepsiburada'da.
İthalatci garantisi istersen seçenekler fazla ama ben güvenmiyorum itahaltci garantisine. xiaomi'yi turkiye'ye delta, evo, global gibi firmalar garanti ile getiriyor delta filan serviste çok sikayet aldıkları icin en azından kvk tavsiye ederim ama kvkya da güvenim yok yaşadıklarımdan dolayı. Türkiye garantili telefonlar en azından 2 sene kafanı rahat tutar.
Huawei servis konusunda en iyisidir eklemem gerek.
  • karacigerim vur kadehlere  (08.05.18 17:17:43)
ben bir telefona o kadar para verilmeyecegine inananlardanim ama madem niyeti bozdun, şu an ki yeni modellere değilde geçmiş senelerin amiral gemilerine bak. çünkü yeni çıkan 2000 civarı telefonlar orta seviye telefonlar aslında. 1000 - 1300 lira olması gerekirken dolar ve vergilerden dolayı bu noktada.

dolayısıyla 1-2 sene önce çıkan, çıktığında 3000 liralar olan amiral gemileri bunları öper. direk onlara bak, j leri a lari liteları falan hiç karıştırma.

xiaomi ve one plus hariç ama.

önerim s7 edge,
bütçeni aşıyorsa hepsiburada'da 2.319'a satılan samsung türkiye garantili s7 al geç.

o da olmadı xiaomi ve one plus'ın amiral gemilerine bak.

yalnız s7 iyi görünüyor kaçırma.
  • Neill  (08.05.18 17:31:45)
Iphone 6s?

  • bir ileti paylastim  (08.05.18 19:35:39)
Xiaomi veya oneplus +1 özellikle o bütçeye mi mix 2 bence.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.05.18 20:33:05)
oneplus 5t alacaktım aslında ben de o paraya son anda almadım daha cazip bir teklif geldiği için ama o cazip teklif olmasa şu an 5t ile oynuyor olurdum herhalde. tek şüpheye düşüren garanti olayıydı. yani zaten telefonlar kolay kolay kronik sorunlu cıkmıyor da oldu da bir sorun cıkması halinde elimde 2300 liralık bir çöp tutmaktan korktum. tabii servisler var götürür tamir ettirirsin de tadım kaçmasın dedim ve alternatife yöneldim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (08.05.18 20:36:35)
@bir ileti... iphone hic kullanmadim. 6s biraz da eskidi sanki.en az 2 yil sorunsuz kullanacagim bir telefon istiyorum.

Huawei, xiaomi, 1+, cok tavsiye etmiyorlar cevreden. Kime sorsan ya iphone ya samsung diyor.

Huawei ve 1+'a ben de sicak bakiyordum ama su garanti, servis/parca muhabbetine vazgectim gibi.
  • runagain  (08.05.18 21:17:34)
Nokia 8 de bakabilirsin. Carl Zeiss lens, snapdragon 835 işlemci, Nokia Türkiye garantili fiyatı 2000 tl civarında.

  • bos gezenin bos ustasi  (08.05.18 21:54:50)
Xiaomi ve oneplus için garanti konusunda endişelenmenize gerek yok. Kvk ve delta garantili olarak satan yerler var. Yani garantisiz diyemeyiz artık.

Bence aynı paraya sırf samsung diye daha düşük donanımlı bir telefon almak gereksiz. Xiaomi kullanıyorum (mi note 3) memnunum oldukça.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.05.18 22:03:03)