Masaüstü PC için bluetooth kulaklık?

Selamlar.

Masaüstü bilgisayarımda kablosuz kulaklık kullanmak istiyorum fakat bluetooth bağlantısı bulunmuyor haliyle. Piyasada 25-30 liraya satılan bluetooth dungle'lardan alıp PC'ye taksam, bluetooth kulaklığı verimli şekilde kullanabilir miyim? Sesin gelişinde gecikme, cızırtı, seviye düşüklüğü gibi sıkıntılar yaşar mıyım?

kulaklık modeli ile mi alakalı donanım ile mi alakalı yoksa yazılımla mı alakalı bilmiyorum ben bir kısa dönem kullanmıştım eski bilgisayarım ile ve filmlerde gecikme oluyordu, olmama ihtimali de var bu yeni bilgisayarımda gecikmesiz izlediğim olmuştu sanki. ya da vlc ile oynatırken ses izini biraz geriye almıştım. Ama gecikme muhtemel.

Bunun dışında seviye düşüklüğü olmaz ama ses kalitesi yönünden telefonda aldığım verimi alamıyorum gibi geliyor bana.
  • atom karincanin torunu  (08.05.18 03:38:35)
20 liralık bt alıcı ile kulaklık + xbox one kolu aynı anda bağlı. Hiç sorun yaşamadım yıllardır. Win10 çok kullanışlı bu konuda.

eksisozluk.com
  • hasmetizm 2046  (08.05.18 08:40:52)
selamlar.

dungle yerine direkt bluetooth kartı alırsan daha iyi performans alırsın. zaten bilgisayar masaüstü. tabii garanti süresi devam eden bir bilgisayarsa kasayı açtırmak mantıklı olmaz.
  • himmet dayi  (08.05.18 09:08:29)