Şu bilmecemsi mevzuda yardım lütfen :)

Bir kadın arkadaşımla (ben erkeğim) doğaçlama bir bilmece oynadık. Şimdi bu kadın arkadaş akrep burcu. Akrep burcunun cinselliği üzerine de sohbetlerimiz olmuştu kendisiyle. Geçen seslendi ne yapıyorsun? diye. Bilgisayar başında dünyalara açılıyorum dedim. O da bana "Ben de farklı bir dünyaya açılmış durumdayım telefon başında" dedi. Aaa neymiş o falan derken bunu aramızda oyunlaştırdık. Cevabı evet, hayır olacak sorular sormaya başladım. Şimdi o konuşmadan bazı bölümleri göstereceğim size. Belki bulmama yardım edersiniz. :)

-Konunun akreplik ile ilgisi var mı?
-Hayır

Sonra buna güldü. Neler düşündün kim bilir? dedi. Çözmeye çalışıyorum dedim.

-hmm daha önce ilgilenmediğin bir şeyleri mi araştırıyorsun mesela?
-şu an ne desem bilemedim. polyanna gibisin galiba sen biraz.

buna da "ee akreplik ile alakası yok dedin ama şimdi de polyanna diyorsun" dedim. "Demek ki baska bir sey akrepvari" dedi. ben de sorularıma devam ettim;

-sitelerden mi bakıyorsun?
-evet

-o konudaki yazılmış şeyleri mi okuyorsun?
-hayır

-video'ları mı izliyorsun?
-hayır

-fotoğraflara mı bakıyorsun?
-hayır

-dinliyor musun yoksa?
-hayır

-oyun mu oynuyorsun?
-hayır

-karaoke mi yapıyorsun?
-hayır

-peki eğlenceli bir şey mi bu?
-evet, sayılır

-peki benim de bildiğim, ilgilendiğim bir şey mi?
-bak orasını hiç bilmiyorum.

-sizin ailede başka biri var mı onunla ilgilenen, bilen vs?
-Varsa da bilemem bana soylemez

-tüm dünyada herkesin doğal ve normal kabul ettiği bir şey mi?
-Himm sanirim cok kabul gormez

-bizim gruplarda hiç o konuya dair paylaşım yapıldı mı? (ortak facebook gruplarımız var)
-Hic gormedim ama herkes bence hayatinda en az bir kez yapmistir

-eğer bunu bana söylemek istemesen, sebebi seni yargılayabileceğimi ya da utandırabileceğimi mi düşünmen olur muydu?
-Yok utanmam herhalde ya. Yargilamazsin ona da eminim. Sadece yaparsin ve kimseye soylemezsin ya oyle bir sey.

-daha önce yaptığın bir şey midir düzenli olarak?
-herkes en az bir kere yapar bence. ben surekli yapmam. Arada oyle canim sikildiginda falan.

-joker hakkı kullanayım. baş harfini söyle? ve artık bir daha soru sorma hakkım olmasın.
-C..... (ingilizce)

hmm web siteleri / internet kullaniliyor. ancak okunan, izlenen, bakilan, dinlenen, oynanan, karaoke bir sey degil.

o zaman chat / mesajlasma icerikli bir sey olmali, baska bir opsiyon kalmiyor?

chatrubate falan? ama o da herkesin yapacagi bir sey degil bence. C ile baslayan baska bir chat meselesi varsa o da olur...
  • robokot  (07.05.18 16:08:39 ~ 16:11:27)
Cyberdating

  • sopiro  (07.05.18 16:09:04)
baş harfine gerek olmaksızın chat olduğu çok belli. yabancı erkeklerle ingilizce chat yapmış.

  • ssiradanbirigibi  (07.05.18 16:17:35)
@sopiro +9999

cyberdating/cybersex
konu kilit.
  • brakgn  (07.05.18 16:21:51 ~ 16:23:02)
cevaplarınız üzerinden tahminleri kendisine ilettim. sonuçları bildiririm. :)

  • matrix  (07.05.18 16:33:19)
couchsurfing.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (07.05.18 16:35:47)
cevap: chat imiş arkadaşlar. :/ hile yapmış bence. sapyoseksüelliğimi sarstı bu durum biraz.

  • matrix  (07.05.18 17:09:17)
kandirilmissin bence de.

-sizin ailede başka biri var mı onunla ilgilenen, bilen vs?
-Varsa da bilemem bana soylemez

-tüm dünyada herkesin doğal ve normal kabul ettiği bir şey mi?
-Himm sanirim cok kabul gormez

-eğer bunu bana söylemek istemesen, sebebi seni yargılayabileceğimi ya da utandırabileceğimi mi düşünmen olur muydu?
-Yok utanmam herhalde ya. Yargilamazsin ona da eminim. Sadece yaparsin ve kimseye soylemezsin ya oyle bir sey.

chat bunlara uymuyor bence, bu konusma internet uzerinden gectiyse zaten chat yapiyordunuz.

cybersex falan olsa hadi neyse
  • robokot  (07.05.18 17:12:09)
hadi len ordan. ailede biri chat yapsa niye bize söylemiyo olm. seni yiyor bu hanım...

  • babilbaligi  (07.05.18 17:45:35)
chat olabilir, neden olmasın? içeriği başka ama. chatroulette olabilir ya da sexting olabilir. değilse de arkadaşın birazzz..

  • nawar  (07.05.18 18:47:40 ~ 18:47:54)