yarın spora gideyim mi ?

Selamlar, cumartesi aradan sonra ilk gündü hafif bi antreman yaptım ama canım baya acıyor hala. bu durumda yarın için spora gidip çok hafif de olsa antreman yapayım mı yoksa hiç gitmeyeyim mi ?

can acıyorsa gitmemelisin bence.
çünkü sallıyorum omzun acıyor ama yapacağın her harekette omzun çalışacak gene ve ister istemez o acıyan yere de etki edecek.
kısacası riske atmaya değmez.

edit. buradaki olay kas yorgunluğu mu yoksa sakatlık mı? yani eğer bir hareket yaparken kendinizi sakatladıysanız yapmayın derim. yok kas yorgunluğu ise yapmanız iyi olur.
  • logisticsmanager  (07.05.18 15:16:54 ~ 15:43:21)
En son cumartesi yaptıysan bugün de yapman iyi olur. Kas yorgunluğuyla sakatlık oluşturabilecek ağrıyı sızıyı ayırt edebilmen lazım. Kas yorgunluğu varsa hafif de olsa yap. Acısa da öldürmez. Sakatlık riski varsa yapma.

  • dissendium  (07.05.18 15:26:07)
@dissendium +1

  • chitosan  (07.05.18 15:29:27)
çivi çiviyi söker 2 günde bir gitmek iyidir. git.

  • lcha  (07.05.18 17:20:10)