çanakkale muğla balıkesir?

memur için hangisi yaşanılacak yerdir?

memur kıstası için bi şey söyleyemiycem ama bence bu üçü arasında en yaşanılırı çanakkale

  • yuto  (06.05.18 18:24:22)
@datnet amaç huzur.

  • binder dandet  (06.05.18 18:25:54)
3 şehri de yeterince görmüş biri olarak, hatta çanakkale'de yaşamış olarak çanakkale diyorum. aksini iddia eden 3 şehri de görmemiştir.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (06.05.18 18:27:35)
çanakkale.

  • biravekahve  (06.05.18 18:48:35)
Çanakkale ve Muğla 'yı gördüm ama bana nedense Balıkesir daha yaşanılası. Sonra Çanakkale en son Muğla.

  • Amaranta ursula  (06.05.18 19:12:49)
Amaç huzur demişsin ama huzuru asiste edecek bir şeyler de olması lazım; huzur tek başına yetmeyecek bir noktadan sonra. Ben her ihtimali göz önüne alarak Muğla diyorum.

  • fırt  (06.05.18 20:38:05)
nereye gideceğin de çok önemli.
balıkesir burhaniye ile balıkesir bigadiç arasında ciddi fark var. insanı, kültürü çok değişiyor söyleyeyim. bence denize yakın yerde yaşamak iyidir, çünkü yaşantı gerçekten farklı oluyor, insan kalitesi bakımından.

  • logisticsmanager  (07.05.18 01:02:11)
balıkesir in neresi?

sarımsaklı ayvalık burhaniye akçay gibi bi yerse balıkesir tabi ki.

altına bi araba ayarlarsın. tatil zamanı kafan ne tarafa isterse basarsın. Çanakkale ya da Muğla.

not Çanakkale ve Balıkesiri gördüm. Muğla yı görmedim. Muğla pahalı olabilir diğerlerine göre.
  • ergenpezeveng  (07.05.18 02:12:53)