Şu arabalardan caddelerde neden bolca var?

Renault Megane ve Hyundai i20.

Hadi rönonun motor sağlam, i20?

İ20'nin olayi diger markaların bos paket parasina panaromik cam tavan dahil girla donanim sunmasi.

  • deveyi diken adamin ta kendisi  (06.05.18 01:15:50)
fiyat/performans oranı yüksek araç. ayrıca 2017 yılında tüm dünyada en çok memnun olunan araç markası sıralamasında hyundai 2. durumda. tok kapı ilk 10'da yok bu arada.

www.youtube.com
  • delidir yakalayin  (06.05.18 01:28:56 ~ 01:29:37)
i20 1.4 90 beygir sense donanım olanı kullandım bir süre. Parasını sonuna kadar hakediyor.(Donanım olarak hiç bir şikayetim yoktu) Eğer ilçede veya köylerde usta bulma sorunu yoksa tercih ediliyor.

  • ceyhan prensi adana  (06.05.18 13:38:50)
i20 çok tatlı bir araç, tam bir fiyat performans otomobili. Annemde 1.4 manuel benzinlisi var, 45 küsür bine 7000 kilometrede 2017 modelini aldı. O paraya alınabilecek en iyi otomobil.

Megane de bir süre kullandım, aynı şekilde parasına göre gayet iyi bir otomobil, 1.5 dizeli de inanılmaz az yakıyor diyebilirim. Otomatiği de fena değil. Dizaynı da diğer tenekelere göre gayet hoş.
  • roket adam  (07.05.18 01:19:57)