[]

omega-3 balık yağı bir işe yarıyor mu?

unutkanlık durumları var şu sıralar. alıp deneyeyim diyorum. 50x2 şeklinde 100 kapsül olarak alıcam günde 1 tane desek 3 ay kullanıcam.

oceans plus 1200mg almayı düşünüyorum.

kullananlar memnun mu? herhangi bir etkisi var mı?

 
İşe yarayıp yaramadığını anlayabileceğin fiziki etkileri olan bir ürün değil omega-3 fakat günümüz şartlarında her insan kullanmalı.

Omega-3 alırken dikkat edeceğin tek kriter, IFOS onayının olup olmaması olmalı, Türkiye'de sanırım New Life'ın Efa serisinde ve Oceans Plus bu onaya sahip, bunlardan birini alabilirsin.
  • angelus  (05.05.18 21:30:30) 
aynen agelus un dedigi gibi. ocean ultimate ya da efa one en yuksek epa dha degerine sahip olan urunler.


  • imnotsureabout  (05.05.18 22:50:34) 
Solgar kullanıyorum ben. Özellikle zihinsel olarak yoğun olduğum dönemlerde çok işe yarıyor. 2 marka daha denedim ama aynı sonucu alamadım. Ayrica trombosit sayısını da düşürdüğünü kan sayımı ile gözlemledim.


  • beyaztenlikiz  (06.05.18 17:28:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.