usb type-c gerekli miydi?

micro usb micro usb takılıyorduk ama ne güzel? çok mu gerekliydi?

10 tane farklı usb girişi var, ama zamanla sadece micro usb kalıcı olacak sanırım. Canı sıkılan farklı giriş üretiyor hıamına!

  • John Bloor  (05.05.18 13:15:46)
type c tutulacak gibi duruyor. ureticiler heryere type c koyuyor yeni arabalarda bile bu var. aktarım hızı ve hızlı sarj gibi nedenlerden evet cok gerekliydi.

  • imnotsureabout  (05.05.18 13:18:50)
ben micro usb ile 40-45 dk'da telefon şarj ettiğimi hatırlamıyorum type c geldi qc şarj ve dash şarj teknolojisi ortaya çıktı 10 dk'da neredeyse yarısı doluyor pilin ayrıca tersi düzü yok yani usb girişi bozmak artık zor diyebiliriz.

  • protrek  (05.05.18 13:34:37)
Type c bin en sevdiğim yönü yanlış takma olmaması istediğiniz gibi takın şarj oluyor

  • skahvecioglu  (05.05.18 14:17:47)
Type-c sadece micro usb nin degil; normal usb baglantisinin yerinede geliyor.

Bilgisayarlarin, akilli televizyonlarin cikislari telefonun adaptoru hepsi type c olucak.

Telefonun yaninda gelen sarj kablosunun iki ucu da type c li gibi gibi..
  • bir3iki7  (05.05.18 14:43:50)