[]

hızlı tren'de ilk duraktan yerine ara duraktan binme oluyor mu?

hızlı tren bileti gidiş dönüş alındığında daha ucuz oluyor. gidiş normal gidilecek ama dönerken istanbul/pendik yerine arifiye durağından binilecek. mümkün müdür?

daha önce yapan var mı? müşteri temsilcisi olur, olur deyip sonra beni yolda bırakmasından korktuğum için buraya soruyorum.


 
www.tcddtasimacilik.gov.tr hangi trenlerin arifiyede durdugunu bu listeden bakabilirsin.


  • 1917  (05.05.18 12:54:54) 
ankara-eskişehir arası bilet alıp sincan durağından bindiğim oldu.

şimdi baktım arifiye-ankara arası bilet alınabiliyor, demek ki durak var ve yolcu alınıyor. istanbul ankara arası 71, arifiye anlara arası 61. yani ücret olarak çakallık yapmak da yolcu açısından mümkün olmadığı için müşteri temsilcisi de olur dediğine göre binebilirsin diyorum ben.

her seferde duruyor mu ona bakmak lazım ama 1917'nin dediği gibi.
  • elorelia  (05.05.18 12:56:21 ~ 12:57:57) 
sanırım yanlış anlaşıldım. amacım çakallık veya trenin durup durmaması değil. tabiki o tren seferinin arifiye'de durduğunu bilerek o sefere bilet alıcam. sormak istediğim sistem olarak oluyor mu yani biletin biniş noktası farklı olduğundan turnike'de görevli "siz istanbuldan binmeniz gerekiyordu" diyebilir mi


  • mr.goodcat  (05.05.18 14:02:42) 
Diyemez. Binersin.


  • Godless  (05.05.18 14:30:22) 
binersin


  • gezegen olan pluton  (05.05.18 14:57:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.