[]

Ankarada yolculuk vaktine kadar nerede takilalim

Gece 1 e kadar bos vaktimiz kaldi, tunalida mi gecirelim ne yapalim? Ankarayi bilmiyoruz pek onerileriniz olursa seviniriz mekan vs.
 
gece 1'de aşti'de mi olacaksınız esenboğa'da mı?


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.05.18 17:53:44) 
Asti


  • pardonazbirbaksanız  (04.05.18 18:32:52) 
tunalı'da dolanın takılın biraz. oradan kızılay'a yürüyüp bahçelievler'e gidin. biraz da orada dolanın veya bi yerde oturun. sonra oradan da ister taksiyle ister ankaray ile aşti'ye geçin. gerçi ben olsam önce bahçeli'de takılıp oradan tunalı'ya geçip sonra da taksiyle aşti'ye giderdim. cuma akşamı tunalı daha sakin oluyor.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.05.18 18:58:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.