Yan etkisi olmayan cesaret verici ilaç

Nedir kediotu mudur bu. Ergenlikte yaşadığım zorbaliklardan sonra negatif bir insan oldum. Herseyi kafaya takıyorum misal geçen gün burada bana iğrenç gelen sağlıkla ilgili bir duyru gözüme çarptı yemeden içmeden kesildim. Örnek vermem gerekirse sokakts bikac kere köpek kovalasa o yoldan bi daha geçemem rahatça. Bikac kere yemek boğazıma takilsa yemek yerken gerilirim artik veya metal bi yerden elektrik carpsa oraya dokunurken dikkat ederim. Kedi tırmalar diye sevemiyorum. Bu çekingen halimi nasil asarim. Okuyunca alkol almak mantıklı göründü ama muhafazakar bir ailem var

Her konuda iyi olman gerekmiyor.

  • sadegazoz  (03.05.18 22:11:07)
@gazoz çoğu konuda degilim ayrıca özgüven, kendinden eminlik bir de kimseyi takmamak gibi meziyetlerden ergenlikte yaşadıklarımdan sonra tamamen kayboldu. efendi, iyi, ensesine vur ekmeğini al cinsinden bir erkek oldum

  • her gece aç  (03.05.18 22:14:58)
@antidepresan dışında diye belirttim yoknmu bu etkiyi sağlayan koca karı ilacı

  • her gece aç  (03.05.18 22:34:59)
Psikoterapi varken anlamsız şeylerden medet ummaya gerek yok.

  • red g  (03.05.18 23:38:58)
kendinle yüzleş.karakterin sensin.kendini olduğun gibi kabullen.pısırıklık senin geçmişteki anıların eğer bunları aşamazsan seni hiçbir ilaç kurtaramaz.bu kendi yöneliminle alakalı.depresyon vs değil.bence hayatta birşeyleri başarmak bir amacın olması sana yeterli gelecektir.
ya dapsikiyatrist ve psikologlara milyarlar da bayılabilirsin.

  • birdposing  (04.05.18 00:24:40)
iğrenç gelen şeyden sonra yemeden içmeden kesilme mevzu için psikoterapi +1

ayrıca spora vücut geliştirmeye falan sarsan özgüven olarak faydası olur belki.
  • yuto  (04.05.18 02:58:45)
Psikolog/Psikiyatrist diyorum. Endişe ve anksiyete bozukluğuna doğru gidiyorsunuz. Zaman geçtikçe artmadan psikolojik/psikiyatrik tedavi tavsiye ediyorum.

  • burfak  (04.05.18 08:14:58)