Metrobüste siz oturuyorken ve ben ayakta yanınızda dikilirken

Kibar bir şekilde "çok güzelsiniz" deyip gülümsesem ne tepki verirsiniz?

Sorum sadece kadınlara.
Not: 30 erkek

duymazdan gelirim

  • lcha  (03.05.18 18:41:31)
Direkt kafayı çevirir, inene kadar o yöne bakmazdık. İstanbul burası itin uğursuzun harman olduğu yer.

  • red g  (03.05.18 18:48:45)
sapık diye basarım tokadı.
33e

  • binder dandet  (03.05.18 19:13:03 ~ 19:13:12)
Kulağımda kulaklık olacağı için seni duymam.

Duysam da duymazdan gelirim sanırım +1 Açıkçası ortalıkta manyak çok, aynı şekilde ben de teşekkür edip kibarca gülümsesem inince peşime takılıp beni evime kadar takip etmeyeceğinin garantisi yok. Sonra al başıma belayı.
  • i m cool with that  (03.05.18 19:22:12)
Nezaketen teşekkür eder kafamı çeviririm. Güzel olduğunu duymak kötü bir şey değil, söyleyen yakışıklı ya da çirkin olsun farketmez.
Beni sadece manyak olup olmadığı endişelendirir. Malum menleketin manyağı bol. O nedenle sonrasında kafa çevirmek doğru geldi.
Hemen hemen her gün buna benzer hem erkek hem kadından saçıma yönelik iltifat alıyorum. Doğal ve farklı bir saç rengim var. Bmyle bir iltifat almak hiç de fena değil. Çoğunlukla da evet doğal saçım teşekkür ederim diyerek kafamı çeviriyorum.
  • kedimbitmis  (03.05.18 19:36:42)
duymazdan gelirim +1

  • in vino veritas  (03.05.18 20:19:52)
bu gibi durumlarda selam ya da pardon deyip 'bir sey soylemek istiyorum' ile acmak sohbeti daha mantikli. hem karsındakinin dikkatini aldigindan emin oluyorsun hem de ZONK diye karsindaki insan beklemiyor durumdayken fazla yukleme yapmis olmuyorsun. ve dusunce gosterip, kendine bir puan ver. sadece denklerine yap bunu.

  • mewthree  (03.05.18 20:51:37)
Oha!

Tepkim bu olur.
  • devilred  (03.05.18 20:53:21)
mewthree +9999999999 çok beğendim bu cevabı,belirtmek istedim.

  • biravekahve  (03.05.18 20:59:33)
Kafamı eğip teşekkür ederim ama söylenmemesini tercih ederim. Korkarım çünkü. “Normaline mi denk geldik, manyağına mı denk geldik. Durağa gelip beni alacak olan biri var mı? Kimi çağırsam” diye düşünürüm her ihtimale karşın. Sadece tecavüz değil, acaba benim dikkatimi dağıtmak isteyen bir kapkaççı olup olmadığını düşünürüm. Benzer bir durum hem benim başıma hem de bir arkadaşımın başına geldi çünkü. Benimkini çevredikler engelledi gerçi. İltifatla deil de, muhabbete tutularak.Biri beni güzel bulmuşsa da söylemesin isterim, kendi halimde kalayım isterim. Bunu söyleyecek kişi farkında olmadığım ruh eşin olsa bile kaçsın o fırsat, daha iyi. Suç oranımız düşene kadar güzelsem de çirkinsem de bilmeyeyim.

  • aychovsky  (03.05.18 21:09:44 ~ 21:24:51)
Hiç bana söylendiğini düşünüp üzerime alınmam, duymazdan gelirim yani. Böyle bir şey söylenip de dikkate alınması isteniyorsa öncesinde az çok bir muhabbet olmalı taraflar arasında.

  • nesenbilneben  (05.05.18 15:56:31)
ilk fırsatta uzaklaşırım.

  • pinkpeony  (05.05.18 17:07:10)
sapık.

kadın 26
  • kuzey li  (05.05.18 17:08:42)
hemen ıslanırım, sonra bana o lafları söyleyen ağzını, metrobüsün sıcağından nemlenmiş c-cup göğüslerimin arasına alırıp motorboat yaparım

  • egokalp  (11.05.18 02:21:40)