[]

duyuruda beliren karaltılar

dünden beri olmaya başladı. mouse ya da yön tuşlarıyla sayfayı aşağıya kaydırınca, sayfanın orasında burasında siyah, kare kutular görünüp kayboluyor.

tırstım, gözlerimde mi bir şey var diye, laptopa mı bir şey oldu diye ama ikisinde de bir şey yok.

duyuruda bir arıza mı var? başlıklara bakarken öyle ama şu an duyuru açma ekranında öyle bir şey yaşanmıyor.

başka başka sitelerde de dünden beri takılıyorum ama hiç öyle bir şey olmadı. nedir acaba sorun?

 
o bende de oluyor o.O sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama yalnız değilsin kardeşim, bil istedim


  • serbest gezen koala  (03.05.18 16:36:15) 
bende temiz


  • jamswety  (03.05.18 18:13:32) 
Birkaç gündür ekranımda görmeye başladığım şey. Sadece duyuru sayfasında değil ama. Diğer sayfalarda da oluyor.


  • erdoyil  (04.05.18 12:12:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.