[]

Duyuru log in problemi

Eksi Duyuru'ya log in olmaya calisirken browser kendini kapatiyor. Ancak hemen oncesinde "empty cache" dersem olmuyor. Fakat gunde iki - uc kez empty cache komutu vermek de kasici oluyor.

Safari kullaniyorum.

Var midir bu problemi yasayanlar?

 
yillardir herhangi bir sorunla karsilasmis degilim. safari cokuyor anlattigina gore, crash report tarzi dump dosyalari var mi?


  • sourlemonade  (23.02.10 23:19:13) 
su sekilde aradim: www.google.com

eklentiler yuzunden olabilecegi yaziyor birkac yerde. hepsini kaldirip ya da devre disi birakarak denesen bir?
  • sourlemonade  (23.02.10 23:51:35) 
Eklenti olarak glims kullaniyordum. Kaldirdim ve ise yaradi gercekten, artik sorun yok.

Tesekkurler...
  • msb  (24.02.10 00:04:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.