[]

anneye telefon vol. 2153 (redmi 5 plus kullanan var mı?)

annem için xiaomi marka telefonları gözüme kestirdim, redmi 5 plus 64gb alayım diye düşünüyorum. yorumlar genel anlamda olumlu gibi ama sözlükte mesela topu topu 5 entry var. bu telefon nasıldır ya da 1000-1500tl aralığında alternatif önerileriniz var mıdır?

teşekkürler


 
o fiyat aralığında anne için alınacak çok telefon var. hepsi de iş görür. ama n mesela huawei p smart alabilirsin ona bir bak. huawei turkiye garantili, son dönemin moda tasarımı olan çerçevesi az, ekranı büyük tasarım ve android en son sürüm var.


  • Neill  (02.05.18 15:57:08) 
Butceniz dahilinde yaygin kullanilan bilinen bir marka alip gecin bence. Samsung gibi.


  • stavro  (02.05.18 15:59:23) 
hiç kullanmadım ama samsung'un ucuz modellerinden bir süre sonra pek hayır gelmiyor sağda solda gördüğüm kadarıyla. şu an kullandığı telefon da sony m4 aqua'ydı ve tam bir felaketti kadını bıktırdı. o yüzden samsung, sony vs. yerine xiaomi, huawei, lenovo gibi markalara bakıyorum daha çok.


  • nrmnm  (02.05.18 16:31:53) 
Huawei P9 lite 2017 alın 1000 tl.


  • karacigerim vur kadehlere  (02.05.18 16:57:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.