Yurtdışından Gelen Kaydettirilmeyen Telefon

Merhaba

Yurtdışından aldığım telefonu kaydettirmedim ve 120 günlük bir kaydettirme mühleti var, bu süre içinde kullanabileceğimi biliyorum ve kullanıyorum da. Soruma gelirsek ben yakında tekrar yurtdışına çıkacağım ve 6-7 içerisinde geri geleceğim. Geldiğim vakit bu telefon ülke sınırları içerisinde tamamiyle kullanım dışı mı olacak yoksa tekrar 120 günlük bir geçici kullanım süresi tanınacak mı ?

Teşekkürler

tamamiyle kullanım dışı

  • atom karincanin torunu  (02.05.18 00:50:20)
Şu an ödemek istemiyorsanız ve döndüğünüzde bir şekilde kullanım dışı olmamışsa 4 ayı geçirmemeye bakın. Ben nasıl becerdiysem geçirdim ve bir daha gidip gelene kadar uçak modunda gezdim jdjdjd

  • taktikmaktikyokbambambam  (02.05.18 01:00:02)
Bende de benzer durum oldu, telefonu aldım geldim mesaj geldi. 1 ay kadar kaldıktan sonra geri döndüm, sonra 6-7 ay sonda döndüğümde kapanmamıştı. Telefonun kapalı olduğu günleri saymıyor sanırım. Açık tuttuğun gün kadar düşüyor 120 gunden.

  • mirafiori  (02.05.18 02:21:29)
Teşekkürler

Bu duyuruyu geri döndüğümde güncelleyeceğim. Takipte kalın !
  • burka  (02.05.18 12:15:06)