god of war

daha önce hiç oynamadım. direkt son oyunu oynasam olur mu? yoksa eski oyunları mı oynamak gerekir.

ps4 store'da sadece god of war 3 vardı bu sonuncu dışında, diğer oyunları bulmak mümkün değil mi?

oynamak istemezsen, hikayenin anlatımları mevcut:
www.youtube.com
  • late viper  (01.05.18 15:17:16)
oynasan daha iyi olabilir ama çok zamanın yoksa internetten kısa bir oyunun hikayesini okuyup güzelce oynanır bence.

  • Neill  (01.05.18 15:17:17)
ilk üç oyun pata küte aksiyon gibi gözükse bile arkada güzel bir intikam hikayesi dönüyor. Mesela 3. oyun, 2. oyunun tam olarak bittiği yerden başlıyor. Bence oynanması gerekir. Ps3 için varlar diye biliyorum. Ps3 varsa bulunur.

ps3 yoksa, varsa bile uğraşamam deniyorsa youtube'da hikaye özetleri var. onlara baktıktan sonra 3. oyunu oynayabilirsin ya da oynayamayıp direk son oyunu oynarsın.

*ben son oyunu henüz oynamadım. Psn türkiye'nin 1 gün içinde 90 lira zam yapmasını kendime yedirip alamadım. indirim bekliyorum.
  • eazy  (01.05.18 15:20:57 ~ 15:24:48)
diğer oyuncular yunan mitolojisi üzerine bu ise iskandinav mitolojisi. her açıdan çok değişiklik var oyunda kamera, oynanış, hikaye ilerleyişi vs neredeyse sadece kratos sabit kalmış gerisi onun etrafında kurulmuş diyebiliriz. çok güzel oyun lan ayrıca valla. çok bi şey kaybetmezsin diğer oyunları oynamadığın için. bu ne lan şimdi neden böyle bi şey var falan demezsin.

  • Jimmy McNulty  (01.05.18 15:27:24 ~ 15:28:23)
Son God of War gerek dinamikleri gerekse içeriği itibariyle diğer serilerden ayrılıyor o yüzden direkt oynayabilirsin.

  • halitkin  (01.05.18 16:09:51)