şarkı albüm şarkıcı grup

4 senedir derlediğim şarkılarımı bir çırpıda sildim. evet bunu yaptım 10.000 şarkı uçtu gitti. (yarısını hiç dinlemedim, dinlediklerim de anamı ağlattı)

tabi hepsinin çepçürünü aldım, şarkıları unutacak değilim.

şimdiiiiii ne tür severim. türkü ve klasikleşmiş tsm, türkçe pop, türkçe rap (yunus özyavuz) dışında pek dinlemem.

opeth
camel
eagles
radiohead
coldplay
muse
yann tiersenn
zbigniwe preisner
explosions in the sky
balmorhea
giaa
gybe
gustavo santaolalla
goran bregovic
gibi isimleri pek severim.

enstrümantal, experimental, post rock, klasik müzik, etnik vs... bu türleri pek severim. metal'i severim opeth - damnation gibi olursa. yoksa bangır bangır grupları sevmem. sert adamların yatıgı slow parçalara biterim.

''bunları seven bunu kessin sever'' dediğiniz şarkı grup şarkıcı şarkı ne varsa lütfen yazınız.

öyle olmasa da yazınız.

arşiv gitti diyorum olm, ankaralı namık - bir oğlum olup da sünnetimi kestiremedim.mp3 var sadece pc'de lfkgjdflkgjdlkjngsk

elbow, i am kloot, iamx...

  • deadstar  (23.02.10 20:14:41)
lastfm?

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (23.02.10 20:29:27)
lastfm'yi sevemedim gitti ya. ücretsiz oldugu dönemlerde kadrini bilemedik, şimdi zırt pırt üyelik almaya eriniyorum. gerçi paralı üyeliği de cüzi bir meblağ sanırım

  • o da olabilir  (23.02.10 20:36:35)
  • insanimsi  (23.02.10 20:53:26)
onu bunu bırak ve grunge dinle, ne bileyim alice in chainstir, pearl jamdir, soundgardendır felan. işe de, into the wild ın soundtracklerini indirmekle başla.

sert adamların yaptığı bangır bangır olmayan müzikler deyince aklıma grunge dan başka hiçbir şey gelmiyor.
  • gebere jackson  (23.02.10 21:05:42 ~ 21:30:38)
hah eddie vedder fena değil. into the wild albümüyle dinledim ilk kez. o albüm 10 numara ya. baska isimler de verirsen daha iyi olur hocam

  • o da olabilir  (23.02.10 21:09:24)
mother love bone, screaming trees, stone temple pilots da iyidir ama sen bir önceki cevabımdaki gruplardan şaşma, zira şimdiki yazdıklarımı sevmem uzun zamanımı almıştı.

  • gebere jackson  (23.02.10 21:32:45)
post rock diyorsan ve bundan eminsen :)
isis
god speed you black emperor!
jesu
pelican
  • eti cin  (25.02.10 23:50:22)