[]

Pegasus uçak girişinde el bagajına bakıyor mu?

Selamlar, bu akşam pegasus ile İzmir - İstanbul uçuşum var. Her uçuşumda olduğu gibi bir kabin bagajı ve bir sırt çantam var (el çantası kullanmıyorum). 1 Mart'tan itibaren bagaj kuralları değişti diye okudum, girişte tartılacak ve 8 kg'ı geçen ve ek parça uçak bagajına alınacak diyor. Hiç bu tarihten sonra pegasusa binen var mıdır, uçağa vermek istemiyorum el bagajımı, epey stres oldum uçağın içine almayacaklar da yarım saat geç çıkacağım diye. Yakınlarda kullananlar gördüklerini yazabilirse sevinirim. Çok teşekkürler.
 
Dün bindim. 2 sırt çantam vardı. Biri ufak günlük. Tartmadılar. Büyüğe etiket taktılar yolladılar her zamanki gibi.


  • red g  (01.05.18 10:25:40) 
8 kilo bagaj+4 buçuk kilo sırt çantası ile yolculuk yaptım, sorun çıkmadı.


  • zihuatanejo  (01.05.18 12:22:30) 
@nrmnm +1

Hele online check in yaparsan isin daha kolay.
  • chitosan  (01.05.18 12:37:07) 
Ben de stres olmuştum nisanda istanbul aktarmalı lviv e gittim online check in yaptım hiç bakan olmadı çantalara. bir kabin bavulu dev bir sırt çantamve el çantam da vardı. sadece bavula kabin bagajı etiketi taktılar uçağa geçerken o kadar.


  • elloweeth  (01.05.18 14:37:38) 
geçen hafta 6.5 kg el bagajı bir de torba ile bindim. iç hatlarda tartmadılar. dışardan gelirken tarttılar ama.


  • rosencruz  (01.05.18 20:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.