beyoglu/besiktas bar

hola. mudavimi sayilabilecegim yerler var ama yeni yerler kesfetmek istiyorum. kriterlerim:

1- gec kapansin (kharon gibi,papillon gibi 4 am'e kadar oturabileyim)

2- mutfagi olsun (papi gec kapansa da mutfak yok mesela ya da kanguru'daki gibi boktan sosis ihtiva etmesin bira tabagi)

3- fici birasi guzel/soguk olsun. olmuyorsa da 5o'lik tuborgold sisesi olsun.

4- mekanin her yerinde internet/telefon iyi ceksin. hem mobil, hem wireless ihtiyacim oluyor (home office gibi kullanacagim mekani) priz sikintisi yasamayayim.

5- tek erkek olarak yadirganmayayim.

6- (opsiyonel) calisanlari insan olsun.

var mi bildiginiz boyle bir yer? bir yaklasik sonuca da tav olabilirim. bugun acilisi yapmak gayem. cheers!

Beşiktaş'taki Joker 19 olabilir. Ama herhalde 2-3 gibi kapanıyor.

  • sopiro  (30.04.18 22:38:16)
2 imis kapanis, en azindan 3 olmaliydi :/

  • ateistanbul  (30.04.18 22:39:54)
1 kusurde son servis vs. diye geliyorlar nitekim kapanisa yaklasinca. chops'u da seviyorum ama erken kapanistan yatti o da. besiktas rocknrolla da cok sesli, o da oradan yatti aklima gelmisken. bangir bangir ses de istemiyorum.

  • ateistanbul  (30.04.18 22:41:56)