Tank seviyor musunuz?

Tanklari, bildigimiz tank. Evetse ne kadar seviyorsunuz tarif eder misiniz?

tankın nesini sevelim yahu.

  • teritori  (30.04.18 16:53:41)
ben seviyorum. hatta şu dünya tarihinin en yakışıklısı olaiblir;

i.ytimg.com
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (30.04.18 16:56:04)
ben çok seviyorum. o köpüğü falan anlayamazsınız.

suriye iç savaşında epey tank aksiyonu var ben de biraz öğrendim t55 candır.
  • charlotte blanc  (30.04.18 17:00:08)
ay çok çirkin. sevmem.

  • theseachange  (30.04.18 17:10:57)
hangi açıdan soruyorsun bilmiyorum fakat ben de mekanik araçlardan tren seviyorum, youtubeda farklı demiryollarının videolarını açıp izliyorum rotalarına özelliklerine bakıyorum

  • freebird5406_2  (30.04.18 17:18:44 ~ 17:31:55)
severim koleksiyonumda şöyle 3 tane baş köşede durur
prntscr.com

  • basond  (30.04.18 17:30:54)
Çok. Aynı zamanda Nazilerin üniformalarını da. Zerre savaş yanlısı biri olmadığım halde hem de. Allah affetsin.

  • selamun aleykum kitty  (30.04.18 17:32:55)
ben seviyorum.
küçüklükte hangimiz bir uçak ya da tank kullanmak istemedik ki?

  • herhaltibiliyoring  (30.04.18 17:38:26)
Bu konudan yakın zamanda bir tane daha açıldığına ve gelen cevapların genelde şuna bakar mısınız bu sevilmez mi tarzında resim vermeli olduğuna dair yemin edebilirim.

  • onemoremile  (30.04.18 17:45:53)
tanklı inkjet yazıcıysa, evet seviyorum. 100 ml mürekkeple 8 bin sayfa yazdırıyor.

  • binder dandet  (30.04.18 17:47:08)
seviyorum, çünkü askerde hayatımızı kurtarmıştı.

motor sesi, sonra mermiyi attıktan sonra basınçtan dolayı çıkan fiiüüüüüüppp sesi ve hedefe isabet edince çıkan yer gök inleten gürültüsü vee sonrasında çatara parata silah seslerinin kesilmesi ve sessizlik ve huzur çok güzeldi.
  • wilhelmwasmuss  (30.04.18 20:06:17)
Ben sevmem pek, uçak gemisi severim. Ama savaş uçaklarını da sevmem, yolcu uçağı severim.

  • i was made for you  (30.04.18 20:20:57)
Ne yazık ki tanka karşı bir şeyler hissetmiyorum.

  • Amaranta ursula  (30.04.18 20:25:55)
İkinci Dünya Savaşı'nı hayat felsefesi yapmış biri olarak Pzkpfw VI Tiger diyorum. Hatta abartmadan bütün benliğimle söylüyorum eğer ki bana istediğim tarihte istediğim kişi olarak hayata gözlerimi açma fırsatı verseler aynı saygıdeğer Wittmann gibi Tiger ası olmak olurdu. Hayran olmamak elde değil. O kadar çok üstün başarılara imza atmış ki sanki kendi başarımmış gibi gurur duyuyorum. Sherman, T34 gibi tanklara konserve tenekesi muamelesi yapmasını bırakın IS 2, Pershing gibi savaşın son demlerinde cepheye sürülen tanklara bile haddini bildirecek güçtedir kendisi.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (30.04.18 21:25:56)
Maalesef cocukken oynadigim Tank 90'dan beri tanklarla ilgili iyi-kotu dusuncelerim olmadi.

  • aychovsky  (30.04.18 22:12:16)
Tank <3 ben
Wargame: Red dragon adında ünitelerin detaylıca olduğu bi rts oyunu var. Orada tankları yönetmek ayrı haz veriyor.

  • bass solo take one  (01.05.18 00:12:37)
tank severim. askerligi tankcı yaptım ondadır :) 50 tonluk makine affetmez :)

  • helenart  (01.05.18 00:53:08)
hayret kimse o espriyi yapmamış;
seviyorsan git konuş bence.

  • titiraprap  (01.05.18 00:56:00)
İlköğretim 8. sınıfta çizdiğim tank resimlerini görsen geleceğimin bayağı parlak olduğunu düşünebilirdin. Öyle seviyordum. Sonra büyüdükçe savaşa karşı olan ilgim azaldı.

  • dissendium  (01.05.18 01:00:27 ~ 01:01:01)
hayir sevmiyorum. cunku dunya'da sevebilecegim onca guzel sey varken; insanlarin birbirini daha hizli ve pratik bir sekilde oldurmek icin urettigi bir silahi neden seveyim ki? prensiplerime aykiri.

bilim-teknoloji(silah sektorune hizmet etmeyen), sanat, doga ve ekonomi gibi seyleri seviyorum.
  • tomcruise  (01.05.18 01:07:46 ~ 01:15:31)
ben tankın heybetine, asaletine hayranım; hele o paletlerin toprakta, asfaltta çıkardığı sesler inanılmaz. Bir gün kullanmayı çok istiyorum, kullanamasam da hareket halinde üzerine binsem yine mutlu olurum sanırım.

  • gezegen olan pluton  (01.05.18 01:35:02 ~ 01:39:07)
insan öldürüyor la onlar niye sevelim.

serçe seviyom ben.
  • issiz karga  (01.05.18 01:54:59)