[]

Portatif fotoğraf yazıcı önerisi?

Canon selphy, hp sprocket, ya da kodak vs. Wifi, Bluetooth la falan çalılan kompakt fotoğraf yazıcılarından kullanan tavsiye eden var mıdır? Fiyat performans olarak, fotoğraf kağıdı ve kartuş fiyatını da göz önüne alarak baskı kalitesi iyi olan önerebileceğiniz yazıcılar nelerdir? Evde ufaklığın fotoğraflarını falan basayım diyorum. Teşekkürler.
 
sprocket kullanıyorum. baskı başına maliyet 2.5 tl falan. verdiği çıktıda çük kadar bişey afedersin. evde ufaklığın fotolarını basmak için gayet yeterli ama. aynı malzemeyi 1 yaşında oğlu olan kuzenime hediye ettim, bayılarak kullanıyor.


  • Tears of Devil  (30.04.18 13:26:25) 
Çıktısı baya küçük geldi bana aslında. Normal boyut daha iyi olabilir. Bir de pahalıymış çıktı başına:/


  • pshasha  (30.04.18 14:37:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.