[]

Çevre Kirliliği - Doğal Yaşam Temalı Fotoğraf Paylaşımı

merhabalar,

geçtiğimiz haftalarda drone ile çekim yaparken bir caminin kubbesinde leylek yuvasına denk geldim. 5 tane yumurtası olan iki leylekli bir aileydi. :)

yalnız yuvanın içi, eldiven, karton kutu, plastik çöpler, poşetler vs ne ararsanız onla doluydu. Vahşi/doğal yaşama insanların bu denli saldırgan bir şekilde zarar vermesine dikkat çekmek adına, yüksek çözünürlükte çektiğim birkaç fotoğrafın kitlelere ulaşmasını istiyorum. Bunun için Tema, Natgeto, WWF gibi birçok oluşumun facebook hesaplarından ve internet sitelerinin iletişim kanallarından mesaj ve fotoğraf gönderdim.

bunun dışında önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır? benzer konularda yayın yapan bir dergi olabilir, yazılı veya görsel yayın araçlarına iletmek olabilir. hem fikir istiyorum, hem de ulaşabilecek varsa destek istiyorum.

örnek: scontent.fbtz1-8.fna.fbcdn.net

 
çmo
ibb çevre koruma ve kontrol daire başkanlığı
çöpüne sahip çık vakfi
deniz temiz

aklıma gelenler.
  • renegade  (29.04.18 15:19:17) 
dji türkiye facebook grubunda görmüştüm bu fotoğrafı, tebrikler hocam :)


  • Northern Mariner  (29.04.18 15:34:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.