ibrahim tatlıses'in konuşması

sizce de bir gariplik yok mu? bir rahatsızlığı mı var?

twitter.com

Adam head shot yedi yav. Hasar oluşmuştur.

  • dissendium  (28.04.18 20:25:14)
dimi, sanki kafasından kurşun yemiş gibi konuşuyor. e yaşlandı tabii, doğal bir yerde...

  • Bruce  (28.04.18 20:25:26)
kurşun yedi ama konuşmaya etki eder mi? onun dışında 66 bence bir ayağı çukurda yaşı değil. daha yaşlı insanlar taş gibi.

  • black mamba  (28.04.18 20:26:19)
soruda ciddi misiniz? bundan haberiniz olmuş olamaz.

adam kafasına kalaşnikof mermisi yedi, beyni dağıldı, geri topladılar. vücudunun tek yarısı felç.

e konuşması da öyle eski ibo şovlardaki gibi değil haliyle.
  • kibritsuyu  (28.04.18 20:27:29)
www.youtube.com

şurada mesela sibel can hanım, güçlü bir türkiye derken tam diyemiyor. kelimeler çıkmıyor ağzından. nerde pezevenklerin elinden alan ibo nerde şimdiki ibo?

www.youtube.com
  • black mamba  (28.04.18 20:28:28)
adam kafasına 7.62 ak-47 mermisi yedi. sıradan vatandaş olsa pipetle besliyolardı şu an. yaşadıklarına göre süper bir durumda bence.

  • alpduez  (28.04.18 20:29:14)
vurulduğunu biliyordum ama takip etmedim. ciddi bir şey olduğunu ve felç kaldığını bilmiyordum. felçlik bir durum varsa tabii normal konuşması.

  • black mamba  (28.04.18 20:31:36 ~ 21:05:12)
evet arkadaşların da dediği gibi beyninde hasar kaldı bir miktar ve konuşmasını zaman etkiliyor sebebi bundan.

  • basond  (28.04.18 22:17:29)
Beyninden vurulmuş gibi. İlginç.

  • [GODDARD]  (28.04.18 23:02:52)
Beynini deldiler adamın kafanın yarısı gitti, haliyle koordinasyon konusunda sıkıntıları var.

  • Uncle Sam  (28.04.18 23:14:28)
izmir'de bi kebap salonu var kendisinin, annemin bi arkadaşı gitmiş o anlattı, tüm gün üst katında oturuyomuş, zaten vücudunun yarısı felçli burda da dendiği gibi, gelen geçenle fotoğraf çekiliyormuş konu mankeni gibi. doğru düzgün hareket falan edemiyor zaten, konuşmasının bozulması da çok tuhaf değil yani

  • nundu  (29.04.18 02:56:35)