[]

Madrid seferi

Merhaba;

Kısmetse 2 gün sonra Madrid'e gideceğim.Madrid'e ilk gidişim olacak ve 4 gün orada kalacağım.Çevre yerlere gitmektense Madrid'i olabildiğince iyi gezmek istiyorum.Var mıdır bir tavsiyeniz acaba? Bir de kalacağım hostel Puerta del sol'e çok yakın.Ulaşım olarak nasıl rahat geçebilirim bu bölgeye,bilen varsa ve aydınlatırsa sevinirim.


 
Acayip bi metro ağı var gideceğin yere en yakın durağın adını öğren, havaalanından metro var makinelerin başında da tatlış bi amca vardı. Ona gösteriyosun o sana aktarmaları söylüyor, benim gibi biraz mal mal bakarsan metro haritasında işaretleyip eline veriyor :D

Gezilecek yer de saray maray var, büyük meydan ve çevre sokakları var falan klasik.
  • capitatum  (27.04.18 23:26:22) 
atocha train station'ı mutlaka gör, çok orjinal. heralde dünya üzerinde özellikle gidip görülmesi gereken tek tren istasyonu olabilir.


  • zebragibi  (27.04.18 23:36:57) 
Sadece madrid demişsin ama toledo’ya da bir gidiver derim


  • helena  (27.04.18 23:40:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.