[]

bir saniyeliğine göz göze gelmek

daha önce bir projede beraber çalıştığım biri ile kahve almaya giderken göz göze geldik. tam kapıdan içeri girerken solda tarafta tanıdık biri var mı diye bakmıştım ki.

LAAAAAPPPPPSSSS!!

böyle aramızda 6-7 metre varken direk göz bebeklerimizin içine baktık. böyle deldi geçti resmen kafasından geçen yazıları okuyabiliyordum,

aa o mu!
aa o!
o cidden o!
kitlendim kafamı çeviremiyorum
mal gibi bakıyorum suratına resmen

derken ilk kafayı ben çevirdim, kahvemi aldım tekrar oraya bakmadan çıktım gittim. normal bir bakış olsa zaten tanıdık yer birşeye yormazdım ama cidden garip bir bakışı vardı.

kadınlar için hoşlandıkları erkeklerle konuşmak neden bu kadar zor?

beğenilmeyi beğenmeye tercih mi ediyorlar?

 
göz göze gelip birbirinin ruhunu görebilmek, hayatta nadir rastlanan durumlardandır. birkaç kez benim de başıma geldi. yalnız anlamadığım şey sen niye konuşmuyorsun da karşı taraftan bekliyorsun?


  • humat  (28.04.18 20:24:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.