[]

Mesaj atayım mı?

Ayrılığın 5. Gününde, “mesaj mı atsam” evresine geldim. Bitiren benmişim gibi görünse de aslında onun istediği ama beni üzmemek için yapamadığı ve sürekli ertelediği sonucuna vardığım için madem öyle ayrılalım dedim. O da tamam dedi. Günlerdir hiçbir şekilde iletişim kurmadık ve haber almadık birbirimizden. Ne düşünüyor ne hissediyor çok merak ediyorum. O da beni düşünüyor mu diye merak ediyorum hatta çatlıyorum. İyi olduğunu, rahatlamış olduğunu görürsem çok üzülürüm ama daha mı kolay atlatırım acaba diye düşünüyorum. Benden tamamen vazgeçtiğini görürsem mecburen durumu kabullenip önüme bakmam daha mı kolay olur? Mesaj atıp konuşmaya çalışayım mı?
 
5 gün boyunca hiç konuşma olmadıysa her iki taraf için de bitmiştir bana göre. Hiç uğraşma.


  • dissendium  (27.04.18 20:08:31) 
atma.


  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (27.04.18 20:16:10) 
Atma.


  • Amaranta ursula  (27.04.18 20:21:43) 
Başka zaman olsa atma derdim ama bugün at diyorum yav. İçimden öyle geldi.


  • i m cool with that  (27.04.18 21:14:42) 
Telefon başında çaresiz bekleyenlerin sesi ol; at. Kim bilir ne güzel bi aşk filizlenecek yine. Kesinlikle at.


  • IncredibleMau  (27.04.18 21:56:06) 
Attım. Çok kötüyüm, nerdesin gelicem dedi. Geldi. Çok ağladı, ben nefes alamıyorum nolur çözelim dedi.
Bu gece yaşadıklarımız benim aklımın ucundan geçmezdi. Gözümle görmesem bu kadar üzgün olduğuna inanmazdım. Hayretler içindeyim. Gecenin bu saatinde kalbim pır pır :)

@i m cool with that “içimden öyle geldi” demen beni baya etkiledi :)

@IncredibleMau cevabın beni çok cesaretlendirdi! Yorumuna tik atmamla ona mesaj atmam arasında 5 saniye vardır :)

Çok teşekkürler!
  • sanxis  (28.04.18 03:10:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.