[]

piknik alanı tavsiyesi

Ankara merkezden azami 150 km'ye kadar mesafe içinde, mangal yakılmasına izin verilen piknik alanı arıyorum.

Aradığımız özellikler;

Mangal yakılmasına izin verilen, insanların dip dibe piknik yapma durumlarına müsait olmayan, insan sesinden çok kuş, börtü böcek sesi duyulabilen, herhangi bir tesis olmasına gerek yok. ihtiyaçlarımızı araba ile getireceğiz.

 
150 km nedir abi naaptın sen ya, uçakla mı gideceksin?


  • Photographer  (27.04.18 16:00:47) 
1-1,5 saat yol temiz hava, yeni yer görme, sakin bir piknik için değmez mi? Alternatif fayda maliyet analizi yapmak gerek.


  • invaderbrain  (27.04.18 16:10:27 ~ 16:11:20) 
sorgun milli parkı, güdül


  • cedex  (27.04.18 16:32:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.