4k smart tv

Selamlar,
4k 49 inc ve/ veya ustu smarti olan guzel bir televizyon almak istiyorum butcem 2600 gibi, onerebileceginiz tvler var midir acaba, oncelikli tercihim lg veya samsung olacaktir

gittigidiyor'da lg 49uj630v modeli 2550 tl'ye düşmüş..

bütçe 2600 ile sınırlıysa onu tercih edebilirsin..

49" lg veya samsung istiyorsun.. seni idare edebilecek iyi bir cihaz arıyorsan 3500 tl'ye çıkman gerekiyor..

şuan vatan'da 49uj651 ve 49uj701 fiyatı aynı.. 3499 tl..

akıllı kumanda nedeniyle 49uj701 tercih edebilirsin..
3840x2160p @ 60 Hz, harman kardon, webos 3.5, 10 bit panel, uygulama / oyun desteği ve işletim sisteminin stabil olması sebebiyle tercih edilebilir..

samsung tarafında da samsung 49mu7400'den aşağı televizyon alma..

vatan web sitesinde akşam 22'den sonra mağazalarına göre oldukça iyi fiyatlardan tv veriyor.. onları da takip edebilirsin..

tavsiye ettiğim modellerin karşılaştırmaları;

www.epey.com

philips tv'lere hiç bulaşma.. amblight artı özellik gibi gözükse de 7002 modelinden itibaren internet tarafı stabil çalışıyor ve hemen hemen tüm modellerinde panel tozlanması sorunu var.. bu bakımdan en sorunsuz cihazlar da lg tv'ler.. philips'in 2018 puk modelleri yeni yeni elimize ulaşmaya başladı.. panel tozlanması bu modellerde çözüldü mü bekleyip görmek gerek..

lg tarafı da uk modellerini yollayacak önümüzdeki aydan itibaren.. özel fiyatla giriş yapacak model olur mu, beklemen fayda eder mi, mevcut modellerde acayip indirim olur? bence olur.. acil almam gerekiyor demiyorsan mayıs ayı ortasına kadar kampanya takip etmek senin için yararlı olabilir..
  • synche  (26.04.18 19:38:58 ~ 19:53:53)