[]

Köşe koltuk ve bulaşık makinası

Arkadaşlar ilk sorum köşe koltuk bakıyorum bir sürü seçenek var gibi görünüyor var mıdır sizi önerdiğiniz bir yer veya bir model?

Ayrıca bulaşık makinası bozuldu yeni bulaşık makinası alacağım, var mıdır bunun için de öneriniz?


 
Lazzoni ve Samsung
Biraz tuzlu ama uzun süre gider

  • deadwampir  (26.04.18 15:11:47) 
bulaşık makinası olarak samsung kullanıyoruz, hiç önermem. bunu demeye geldim. koltuğu enza(yataş)tan aldık, bunu öneririm.


  • kulakligin calismayan teki  (26.04.18 15:20:12) 
Bulasik mak beko kullaniyorum, memnunum. Onceki de 8 yil boyunca kullandigim bekoydu, tasininca eski evde biraktim. Hala kullaniliyor :D

Ha aile evinde 20-30 senelik bosch var, catir catir. Yazlikta da 30 senelik arcelik var, o da bomba gibi.
  • kuehles blondes  (26.04.18 17:37:00) 
bul. makinesi arçelik aldım 1 yıl dolmadan pas attı. almayın aldırmayın. eskiler kalitelide yeniler çok fena.
köşe koltuk için ikeadan alanlar çok memnundu.

  • eja  (26.04.18 17:45:12 ~ 17:45:49) 
koltuklarımız alfemo. kesinlikle tavsiye ediyorum. bulaşık makinası 10+ yıl arçeklikti. son zamanlarda yıkamamaya başlamıştı. koyduğun gibi çıkıyor bardaklarda leke falan oldu bildiğin. geçen ay miele aldık. memnunuz. onu da tavsiye ederim.


  • naksidil  (26.04.18 17:54:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.