[]

acun ne kadar zengin

bu adamın dengi kimdir? bir şirketin genel müdürü acun kadar zengin değildir. ama acun da herhalde sabancılar, koçlar kadar zengin değildir. sonuçta biri holding biri şirket. diğer taraftan demirören de kanal aldığına göre kanal sahibi olmak da sağlam para gerektirir. ne kadar zengindir? yılda ne kadar kazanıyordur?
 
www.google.com.tr

Google'a göre 100 milyon $ ediyormuş kendisi.
  • quaker  (26.04.18 14:29:36) 
evet net worth'ü araştırmıştım ama o ne oluyor tam olarak? yıllık kazancı mı yoksa tüm serveti mi?


  • nick bulamadim  (26.04.18 14:36:26) 
şirketin genel müdürünün raporlama yaptığı şirket/hisee sahibi olarak düşün işte.

sabit maaş alan işlerin tamamından daha zengindir acun.
  • eindaclub  (26.04.18 14:41:51) 
düşündüğümüz kadar değil. harcamayı bildiği için über zengin gibi geliyor. mesela ona TV8'i satan Mehmet Nazif Günal'ın neredeyse 2 milyar dolar serveti var. Acun'un ise 100 milyon dolar. Ama eminim birçok insan Acun'u daha zengin sanıyordur.


  • giovanne  (26.04.18 15:02:28) 
Medya sektöründe olduğu için bazı insanlara olduğundan daha zenginmiş gibi gözüküyor olabilir. Milyarlarca doları olan ama kendi çevresi hariç (artık hangi alansa) kimsenin adını bilmediği bir sürü insan var. Burada bir parantez açayım, 1 milyar dolar çok para ama 100 milyon dolar da çok para. Survivor, ses yarışmalarını vb izlemiyorum ama Acun'un başarısı takdire şayan.

Yılda şu kadar kazanıyor diye bir hesap yapmak bence tutarlı olmaz çünkü adam maaşla çalışmıyor.
  • hayirsiz  (26.04.18 15:06:38 ~ 15:08:44) 
bahsedilen adamlar kadar zengin olmayabilir ama yakında servetine servet katması da muhtemel. abd'nin en büyük kanallarından birinde survivor yarışması yapmak için görüşüyor.e malum amerika demek tüm dünya'da şan şöhret demek. görüşme yaptığı başka ülkeler de varmış ayrıca.


  • Neill  (26.04.18 15:52:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.