[]

Arkasinda anahtar kalan celik kapiyi nasil acarim?

Bende de anahtar var ama tahmin edeceğiniz gibi ceviremiyor anahtar yuvasını.
 
kapı kilitli değilse sert bir kredi kartıyla açılabilir. eski tip nüfus cüzdanı boyutundan dolayı daha iyi oluyor. bulmak zor ama eski usül siyah röntgen filmleri daha da iyi tabi. kilidin üstünden sokup aşağı doğru çekerek kapı dilinin olduğu hizaya getirip dilin içeri girmesini sağlamaya çalışacaksınız. internette videoları mevcut. su şişelerini kesip onunla açanlar da var ama ben beceremedim.


  • nrmnm  (26.04.18 12:29:51) 
Kilitli değilse Pet siseyi kağıt gibi ez kredi kartı gibi araya sıkıştır tık diye açılır, yada aynı anahtardan varsa deliğe tak yavaş yavaş sağa sola çevirip ittir arkadaki anahtar geri gidecektir.


  • Uncle Sam  (26.04.18 12:38:58) 
Arkada anahtar kaldıysa kapı kilitli değildir, kredi kartı ve ya benzeri sert ama esnek bir şeyler ile kilit dilini itip açacaksınız.


  • John Bloor  (26.04.18 12:45:26) 
dilin geçtiği yeri sapta, oraya kredi kartı gibi bir kartı sok sonra kapıyı ileri geri sallarken kartı da ittir. bu şekilde deneyerek bir kaç dk 'da açılıyor


  • jedilance  (26.04.18 14:56:43) 
benzer bi durumda ( kilitli değildi ) pet şişeyi kesip kapı arasına sıkıştırarak açmıştım. deneyebilirsin. yutubta filan vidyolarını bulabilirsin.


  • spirit crusher  (26.04.18 15:20:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.