One Night Stand Tatili

Selamlar, bir arkadaş için soruyorum:) Soru başlıkta yaz için Avrupa gençliğin aktığı gece hayatı odaklı tatil nereler var deneyimlediğiniz, bildiğiniz?

kimse belgrad dememiş :)

  • karlmarx  (25.04.18 22:31:13)
@karlmarx belgrad nedir hocam ya insan ibiza falan yazar:) bizi orda 1.90dan kısayız diye adam yerine koymazlar, bilgim olduğundan falan değil ama, bi de dayak falan yeriz ırkçısından falan, Sırbistan dendiğinde zaten piskopatlar aklıma geliyor

  • freedonia  (25.04.18 23:29:02 ~ 23:30:14)
Irkcilik dayak falan yok efsane bunlar.

  • stavro  (25.04.18 23:33:50)
@freedonia, ırkçılık falan yok abi. Gece hayatı ise akıyor, eğlenmeyi bilen insanlar var gayet. Belgrad gayet uygun. Vize yok, ucuz, hafta sonu bile gidip gelinir.

  • eazy  (25.04.18 23:39:04)
@tamam beyler kapatalım bu belgrad faslını, başka yer var mı bildiğiniz? Bizim duyuruda ayrı kafada ha, biz ayia napalar, magaluflar bekliyoruz, adamlar belgrad da belgrad:)

  • freedonia  (26.04.18 00:18:45)
@freedonia Abi biz ne bilelim ayia yorgi, mabaluf falan. Şahsen ben vizyonsuz adamım. Gece hayatı denince aklıma Ukrayna ve Sırbistan geliyor :))

  • eazy  (26.04.18 00:25:59)
La olm ne avrupası, tayland var bak az daha ötede.

  • karacigerim vur kadehlere  (26.04.18 00:47:30)