ev eşyalarınızı nereden aldınız?

-yatak odası takımı,
-koltuk
-yatak
-beyaz eşya

bunları nereden aldığınızı ve memnuniyet durumunuzu öğrenmek istiyorum. şimdiden sağolunuz.

yatak odası takımım yok, yatak başıyla baza aldım. (yataş)
daha gelmediği için bir şey diyemiyorum.
yatağın kendisi istikbal.

komodinlerim annemin eski yatak odası takımından. (koleksiyon)
bir de berjerim var.
hepsinden çok memnunum.

salon mobilyaları aynı şekilde aileden kalma.
aralarında antika eşyalar da var, eski ama antika olmayanlar da var.
çok memnunum.

buzdolabı westinghouse, 20 küsur yıllık, bir kere servis görmedi.
çok elektrik çekmesi dışında en ufak sorunu yok.
bulaşık makinesiyle çamaşır makinesini değiştireli 1-2 ay oluyor, ikisi de samsung.
bulaşık makinesi çok matah değil, çamaşır makinesinden aşırı memnunum.
makinenin aşkından ev çamaşırhaneye döndü, devamlı çamaşır yıkıyorum.
kurutma eski sayılabilecek bir model siemens, memnunum.
  • blatta hiberna  (25.04.18 21:50:04 ~ 21:50:49)
Yatak idas
Koltuk masa ikea soderhamn koltuk masa unuttum adini
Buzdolabi ve camasir ariston
Tencere tava ikea celik
Baska bir seyim yok.
  • ykyt  (25.04.18 21:55:56)
yatak odası tepe home. memnuniyet durumu orta.
koltuk ryo mobilya memnunum.
yatak idaş hiç memnun değilim.
beyaz eşya siemens ortalama çamaşır makinesinde randıman sağlayamadık.
  • mikahakkinen  (25.04.18 22:08:04)
Yatak odası,salon,oturma odası komple weltew. Assiri assiri memnunum.
Beyaz eşya Bosh yine aşırı memnunum.

  • kafanguzelolmus  (25.04.18 23:03:56)
yatak odası doğtaş, pek memnun sayılmam, dolap kapagı düştü, şifonyerler gevşedi.
beyaz eşyalar bosch, memnun değilim, tekrar alacak olsam bosch almam.
salon mobilyaları özel yaptırdık. bir sıkıntıları yok.
  • panda  (25.04.18 23:08:52)
mobilyalar full artı full ikea.
bulaşık makinesi ve buzdolabı siemens, çamaşır makinesi vestel.

vestel zırt pırt arıza yapıyor, zaten eskidi değiştiricem yakında. belki yine siemens alırım. diğerlerinden memnunum.
  • sir gawain  (25.04.18 23:10:27)
Tüm mobilyaları alfemodan aldım. Koltuk takımımdan ve yatak odamdan memnunum.

Yemek odası takımını beğenmiyorum ama o zamanki maddi durum ve evi kurduğumuz şehirde çok seçenek yoktu.

Yatak odamdan çok memnunum, çok fonksiyonel bir takım ama artık üretimde yok.

Tüm beyaz eşyaları boschdan aldık hepsinden memnunum.

Koltuk takımımın modeli alaçatı. Şimdi renk seçenekleri çıktı. Alacaksanız tavsiye ederim hem genç işi, hem rahat hem de leke tutmuyor.

Yatağı alfemo bayi hediye etti, kaliteli bir yatak ama bana sert yatak lazım galiba onu da yeniden alacağım.

Perde ve halı almadım, yeni bir şehre taşınınca alacağım. Annem ve kayınvalidemin eskilerini kullanıyorum.
  • curukturpkokusu  (26.04.18 00:32:49)
Mobilyalar IKEA. Salondaki koltuk hariç. IKEA'nın koltukları hoşuma gitmiyor. Aşırı yumuşaklar. Onu Tepe Home'dan almıştık. Çok memnunuz.
Yatak odası filan hep IKEA. Yatak odasındaki en önemli şey yatağın kendisi. İyi yatak al, gerekiyorsa baza olmadan yere at, daha kıymetli :)
Beyaz eşyalar Bosch/Siemens grubundan.
  • burfak  (26.04.18 09:57:15)
yatak odası+koltuk takımı alfemo. 15 yıl olmuştur alınalı hala taş gibiler.
yatak yataş
beyaz eşyalar çoğunluğu arçelik. bulaşık makinasını yeni değiştirdik bi o miele. bulaşık makinasını miele'nin internet sitesinden aldım. diğer hepsi mağazadan.
  • naksidil  (26.04.18 10:05:17)